Будівництво Котеджів Оздоблення

Геть від міської суєти!  
Як же багато людей мріють вирватися із строгих стін, шуму і пилу.Адже навіть короткочасний переїзд на відпочинок за містом здатний додати сил і бадьорості.Що вже говорити про постійне проживання! Скажете, мрії? У вас є цілком реальна можливість отримання затишного заміського будинку за доступною ціною.


ЕкоДомоСтрой представляє вам сучасні технології будівництва, що дозволяють зводити великі котеджі і реалізовувати невеликі проекти будинків до 150 м.Тепер будь-який заміський будинок для вас набагато доступніше, ніж раніше.Також у ваших можливостях побудувати відмінну баню або господарські споруди.
Наші контакти:  

Будинок з газобетону. Цей матеріал являє собою блок, для виробництва якого використовується спінений бетон.Зчеплення окремих елементів конструкції забезпечує спеціальний клей, арматура і прокладка з пластикової сітки.Газобетон володіє невеликою вагою, завдяки чому будівництво ведеться прискореними темпами.Ще одна перевага будівництва будинків під ключ з цього матеріалу - невисока вартість.

Будівництво будинків за монолітною технологією, безумовно, на сьогоднішній день отримало більше поширення на ринку міського житла, але є певна категорія людей, які хочуть мати свій заміський будинок саме з моноліту.

На думку представника міністерства, в країні спостерігається стійка тенденція підвищення інтересу громадян до мешкання саме в індивідуальних житлових будинках.Однак для реалізації поставлених завдань буде потрібно збільшення площі відведених під житлове будівництво земель.Поки ж в цілому по країні кількість бажаючих побудувати будинок значно перевищує число відведених земельних ділянок

Будівництво Котеджів Тендер

Будівництво Котеджів Бізнес План

Будівництво Котеджів Недорого

Будівництво Котеджів Піноблок

Будівництво Котеджів Ленобласть