Будівництво Котеджів Оздоблення

Геть від міської суєти!  
Як же багато людей мріють вирватися із строгих стін, шуму і пилу.Адже навіть короткочасний переїзд на відпочинок за містом здатний додати сил і бадьорості.Що вже говорити про постійне проживання! Скажете, мрії? У вас є цілком реальна можливість отримання затишного заміського будинку за доступною ціною.


ЕкоДомоСтрой представляє вам сучасні технології будівництва, що дозволяють зводити великі котеджі і реалізовувати невеликі проекти будинків до 150 м.Тепер будь-який заміський будинок для вас набагато доступніше, ніж раніше.Також у ваших можливостях побудувати відмінну баню або господарські споруди.
Наші контакти:  

Будинок з газобетону. Цей матеріал являє собою блок, для виробництва якого використовується спінений бетон.Зчеплення окремих елементів конструкції забезпечує спеціальний клей, арматура і прокладка з пластикової сітки.Газобетон володіє невеликою вагою, завдяки чому будівництво ведеться прискореними темпами.Ще одна перевага будівництва будинків під ключ з цього матеріалу - невисока вартість.

Будівництво будинків за монолітною технологією, безумовно, на сьогоднішній день отримало більше поширення на ринку міського житла, але є певна категорія людей, які хочуть мати свій заміський будинок саме з моноліту.

На думку представника міністерства, в країні спостерігається стійка тенденція підвищення інтересу громадян до мешкання саме в індивідуальних житлових будинках.Однак для реалізації поставлених завдань буде потрібно збільшення площі відведених під житлове будівництво земель.Поки ж в цілому по країні кількість бажаючих побудувати будинок значно перевищує число відведених земельних ділянок


manual Goji Berry

Будівництво Котеджів Тендер

Будівництво Котеджів Недорого

Будівництво Котеджів Піноблок

Будівництво Котеджів Ленобласть

Будівництво Котеджів Ціна за Метр