Будівництво Котеджів Своїми Руками

kark-banya Відкладений в нашій підсвідомості образ типової російської лазні - такий собі дерев'яний зруб, мало не на «курячих ніжках», на березі озера, наполовину завалений снігом і з труби валить дим, а з дверей пар.Мийка-парилка йде повним ходом. Принадність незвичайна. От би таку на дачу або у двір будинку.

 

Але. Це «але» завжди з'являється несподівано і псує настрій.Якщо ви володієте достатнім досвідом тесляра, щоб поставити зруб дерев'яної лазні своїми руками, або досвідом муляра, щоб викласти цегляну лазню, то треба робити.А якщо такого досвіду немає, а баню на дачній ділянці хочеться.

 

Вихід є, його не може не бути.Це будівництво каркасної лазні своїми руками. Так, нехай буде каркасна. По експлуатаційних характеристиках вона не поступається дерев'яній або бані з шлакоблоків, та й по фінансових витратах вигідніше.

 

Вихід знайдено, тепер залишилося дізнатися, як побудувати каркасну лазню своїми руками.Постараємося допомогти, на прикладі розгляду одного з безлічі варіантів будівництва каркасної лазні.До речі, при рівній площі і потужності печі для лазні зробленої своїми руками, каркасна лазня кілька економічніше дерев'яною або цегляною.Важливо, щоб технологія будівництва каркасної лазні дотримувалася і буде легкий пар і порядок.

 

kark-banyaМатеріали для будівництва каркасної лазні

 

Сама назва лазні увазі під собою наявність в першу чергу каркаса, який виготовляється, як правило, з дерев'яного бруса 50х100мм.

Будівництво Котеджів на Дві родини

Будівництво Котеджів Бізнес План

Будівництво котеджів з Чого Почати

Будівництво Котеджів з Чого Почати