Будівництво Котеджу

Приступаючи до облаштування балкона, почніть, зрозуміло, з його розчищення. Переберіть зберігаються там речі. Швидше за все, половину з них можна спокійно відправити на смітник, а другу половину перевезти на дачу.

Наступний етап - скління балкона. В залежності від того, яку роль ви плануєте відвести цього місця, скління має бути звичайним (євровікна, дерев'яні рами, безрамне скління), або ж тонованим - вітражі, кольорове скло.

Швидше за все, вам знадобиться якісно утеплити ваш балкон. Утеплення найкраще зробити подвійне: зовні балкона і всередині. Внутрішній утеплювач потрібно розташувати і на підлозі і на стелі, а також на закритих стінах балкона. Одночасно ви вирішите проблему звукоізоляції. Займаючись зовнішнім утепленням балкона, врахуйте, що іноді для проведення даних робіт потрібно отримати особливий дозвіл відповідних організацій: це може бути пов'язано з вимогою до єдиного вигляду фасаду вашого будинку.

Дренаж знижує рівень грунтових вод на ділянці, не дозволяючи їм розмивати фундамент будинку і чинити негативний вплив на роботу водостічної системи (ґрунтові води можуть потрапити в систему водопостачання і каналізації, забруднюючи і засмічуючи її). Тому пристрій дренажу - це необхідні роботи, які допоможуть позбавити власників заміського будинку або дачі від маси турбот.

Різні варіанти влаштування дренажної системи

Як правило, пристрій дренажу на ділянці починається з огляду території, складання проекту (з урахуванням ухилу і діаметра дрен), планування їх правильного розташування, визначення глибини залягання, пристрої стічних колодязів тощо

Прокладка дренажу - це складний вид робіт, який потрібно довіряти професіоналам, які мають необхідне обладнання. У Москві працює досить багато спеціалізованих компаній, готових виконати роботи з влаштування дренажу, тому ви завжди зможете обрати хорошого виконавця. Зокрема, однією з компаній, що добре зарекомендували себе на ринку, є ПозитивПроект.

Будівництво котеджів, заміських будинків у Москві  
Вартість будівництва котеджу складається з вартості матеріалів, зарплати робітників, інженерно-технічних працівників, транспортних витрат та інших витрат.
Можемо показати готові квартири і будинки.  
Виїзд архітектора - консультанта БЕЗКОШТОВНО.
Спрощений проект (з вартістю матеріалів)  
Вартість 1 м ² загальної площі - 20 000 рублів.
земляні роботи  
влаштування монолітного фундаменту  
обладнання перекриттів з ж / б плит  
кладка зовнішніх стін з пінобетонних блоків  
пристрій утепленій даху з покриттям покрівельним матеріалом  
Проект середньої складності (з вартістю матеріалів)  
Вартість 1 м ² загальної площі - 22 000 рублів.обладнання перекриттів з ж / б плит  
кладка зовнішніх стін з газобетонних блоків і повнотілої цегли з утепленням  
пристрій утепленій даху з покриттям покрівельним матеріалом.  
Складний проект (з вартістю матеріалів)  
Вартість 1 м ² загальної площі - 24 000 рублів.
земляні роботи  
будівництво монолітного цокольного поверху  
обладнання перекриттів з монолітного залізобетону  
кладка зовнішніх стін з повнотілої цегли з утепленням  
пристрій утепленій даху з покриттям покрівельним матеріалом.  
# Будівництво # ремонт # Москва # котеддж

Будівництво Котеджів Дач

Будівництво Котеджів в Psd

Будівництво Котеджів це

Будівництво Котеджів

Будівництво Котеджі