Баня из бруса - современная классика и системы отчистки воды

Зважаючи очевидної зручності використання бруса в якості будівельного матеріалу, оскільки він не дає усадки і не схильний до утворення тріщин, в даний час цей матеріал досить часто знаходить застосування при будівництві саун і лазень.

Чистая вода это залог здоровья, поэтому мы предлогаем вам системы отчистки воды. На нашем сайте вы можете выбрать подходящую для своего дома систему отчистки воды, у нас высокое качество и низкие цены.


Струганий і профільований типи бруса


При спорудженні лазні з бруса слід враховувати, що сучасний профільований брус може використовуватися практично без обмежень, тоді як струганий у своєму застосування має деякі нюанси.

Характерною особливістю струганого бруса є його природна вологість, тому після висихання лазню слід обов'язково проконопатити.

До безперечних достоїнств даного будматеріалу відноситься його доступність, оскільки його реалізацією займаються багато фірм і організації, а також його бюджетна вартість.

Крім того, з струганого бруса досить легко зводити споруди, у зв'язку з чим, це хороший вибір, коли стоїть завдання швидко побудувати лазню.

Профільований брус є більш дорогим, однак і якісні характеристики його більш високі, оскільки він дає мінімальну усадку і не схильний до деформації чи тріщин і розколів.

Лазні з такого будівельного матеріалу не потребують того, щоб їх конопатили. Більше того, стіни з вищевказаного матеріалу цілком допустимо не обшивати зовні, оскільки вони досить герметичні і мають хороші теплофізичні показники.

Основні етапи при спорудженні лазні з бруса


Насамперед, необхідно закласти фундамент, тип якої слід визначити по грунту на будівельному майданчику. Краще, якщо закладка буде вироблятися приблизно за півроку до будівництва, щоб фундамент достатньо просох.

Другий етап - це безпосередньо спорудження стін із бруса. Для цього раніше зведений фундамент покривається гідроізоляцією і починається укладання бруса у відповідності з проектним рішенням.

Після складання першого ряду слід перевірити діагональ споруди. А після монтажу покрівлі здійснюється обробка лазні.

Компанія «ИдеалДомСтрой» вже більше 10 років спеціалізується в області елітного будівництва лазень і саун. Основна спеціалізація компанії - будівництво саун, обробка парних під ключ, обробка лазні, будівництво басейнів і СПА-комплексів в Москві і ближньому Підмосков'ї.

Лазні з бруса можна зводити в будь-яких кліматичних умовах. Вони теплі, прості в експлуатації та догляді, екологічно чисті і приємні у всіх відносинах.

Вентилируемые фасады или системы дождя

Енергозберігаючі вікна - найкращий захист тепла в будинку

Варианты объединения комнаты с балконом. насос для воды

Самое перспективное направление в строительстве