Будівництво котеджів з Моноліту

Устройство монолитных конструкций при строительстве коттеджей.Якщо Ви хочете побудувати котедж, давайте спробуємо розібратися яким вимоги він повинен відповідати.Головне, звичайно ж, це тепловий комфорт. У нашій кліматичній зоні, з зимовими морозами і літньою спекою, це питання грає чи не першорядну роль.Минулої відійшли ті часи, коли при будівництві не враховували, як виглядатиме будинок.Будинок повинен бути естетично привабливим, вписуватися в навколишній ландшафт, або, може навпаки, виділятися і підкреслювати свою неповторність.

 

Ми пропонуємо Вам побудувати монолітний котедж.У будинках, побудованих за цією технологією, навіть у люті сибірські морози Ви будете почувати себе комфортно, а завдяки технології їх зведення Ви можете втілити будь-які ідеї по дизайну житла.

 

Якщо Будівництво монолітних будинків бетон zalivaetsâ в Pre podgotovlennuû опалубки, kotoraâ потім Або snimaetsâ і використовується вище Або, якщо будівництво проводиться опалубки Technology nes "emnoj, опалубка сама uteplitelem стіни. Строительная компания Атриум. Устройство монолитного фундамента при строительстве монолитного коттеджа.Одночасно зводяться зовнішні стіни - огороджувальні конструкції.Зовнішні стіни при зведенні котеджу можуть бути виконані практично з будь-якого матеріалу.При будівництві монолітних котеджів практично відсутні шви і порожнечі в стінах, що призводить до підвищеної тепло-і звуконепроникності.

 

Слід зазначити, що будівництво монолітних котеджів можливо в будь-який час року, і при цьому такі будинки зводяться набагато швидше тих, які будуються за звичайними технологіями.

 

Одним з безперечних переваг технології монолітного будівництва є можливість створення будь-яких криволінійних форм за бажанням замовника, що відповідно дає більше можливостей при виборі та проектування майбутнього житла.

 

Одним з важливих питань при виборі, який саме заміський будинок побудувати, є його ціна.Оскільки монолітні котеджі легше цегельних, то стіни і перекриття можуть бути тонше, ніж у звичайних будинках.Це, в свою чергу, призводить до зменшення матеріалів, які використовуються в будівництві.Так само, завдяки цьому, не потрібно будувати потужні фундаменти, що призводить до зменшення вартості будинку.Відразу ж після зведення котеджу можна приступати до обробки стін і стель, що так само дозволяє заощадити Ваш час і Ваші кошти.

 

Як відомо, будь-яка будівля дає усадку, але при монолітному будівництві усадка відбувається цілком всім каркасом, що не призводить до утворення тріщин і збільшує у кілька разів термін експлуатації будівлі.Стійкість монолітних конструкцій до природних катаклізмів робить такі будинки ще більш привабливими.

Будівництво Котеджів Ленобласть

Будівництво котеджів з Панелей

Будівництво Котеджів Моноліт

Будівництво котеджів під ключ