Будівництво котеджів з Дерева

Якщо дерево обробити клейовим складом і термічною обробкою, воно не втратить своїх екологічних властивостей.Цей матеріал не має поганого впливу на здоров'я людини, створює комфорт, а так же краще за всіх матеріалів утримує тепло.Екологічність і надійність клеєної деревини досягла великої популярності в Європі і зараз широко використовується в Україні.

 

Строительство коттеджей Киев

 

Дерев'яний котедж набагато краще, ніж котедж, побудований з піноблоків або цегли, для тих, хто піклується для свого здоров'я і цінує мікроклімат, який володіє підвищеною комфортністю.Дерево з часом не втрачає своїх властивостей. Дерево дуже добре пропускає повітря, тобто уміє «дихати». Будова дерева влаштовано так, що здатне пропускати через себе повітря, тому в дерев'яному котеджі завжди буде відбуватися повітрообмін.У наш час існують нові технології, які створюють нові будівельні матеріали, але вони не мають таких показників, які має дерево, наблизитися до властивостей такого матеріалу важко.

 

Створити в штучному будівельному матеріалі дихаючу структуру дерева майже неможливо.Мікроклімат, який має дерев'яний котедж, дуже підходить для людини.Стіни з натурального дерева не дають повітрю бути сирим. Невелика вологість і комфортний мікроклімат завжди йдуть на користь здоров'ю людини.Серед усіх будівельних матеріалів як натуральних, так і штучних, дерево має найвищу теплопровідність.Щоб обігріти дерев'яний котедж потрібно небагато енергії, порівняно з котеджем, побудованим з цегли або якого-небудь іншого матеріалу.Дерево добре утримує тепло, тому на обігрів вимагає небагато енергії, взимку в будинку буде тепло, а влітку - прохолодно.Дерево має хорошу міцність, і тому котеджі, побудовані з дерева, обробленого спеціальним розчином, не деформуються.Поверхні зроблені з дерева можна склеювати. Котеджі, збудовані із з'єднаних зрубів, дуже стійкі і не піддаються усадці.

Будівництво Котеджів в Європі

Будівництво Котеджів Пайова

Будівництво Котеджів Дешево