Будівництво монолітно Котеджів

Довговічність

Котеджі з монолітного залізобетону - довговічні й надійні споруди, стійкі до вогню і морозу, вологості, перепадів температур і агресивного кліматичного впливу. Завдяки високій жорсткості каркаса вони не деформуються з роками і ймовірність утворення тріщин в конструкції мінімальна.

 Такі будинки, навіть найоригінальнішою і незвичайної конфігурації, відрізняються винятковими показниками міцності. У них немає обмежень по поверховості і складності архітектурних форм, а термін експлуатації довше, ніж у цегляних будівель.
Комфортний будинок за короткі терміни

Технологія зведення будинків з монолітного бетону - найшвидша для капітальних будівель. Вона не залежить від сезону і не вимагає застосування важкої техніки і виконання трудомістких ручних робіт. Монолітний заміський будинок відрізняється високим рівнем тепло- і шумоізоляції, адже він практично не має швів, а в якості незнімної опалубки зазвичай використовують пінополістерол та інші сучасні теплоізоляційні матеріали.

Фахівці групи компаній «Арком» також здійснюють будівництво монолітно цегляних будинків, несучі конструкції яких виготовляються з бетону, а огороджувальні - з цегли. Такі котеджі дають менше навантаження на фундамент, ніж цегляні будівлі, і надають широкі можливості для перепланувань і реалізації дизайнерських рішень.

Недоліки

При монолітному будівництві котеджів весь виробничий цикл повністю переноситься на будмайданчик, включаючи «брудні» роботи і використання спеціалізованої техніки (бензонасосів міксерів і т.д.).

Будівництво монолітно Котеджів Ціни

Будівництво Лазні в котеджі

Будівництво і обробка котеджів

Будівництво Каркасних Котеджів

Будівництво елітних котеджів