Будівництво Котеджів Лен Обл

Будівельна компанія «АЛЕФ» виконує будівництво заміських будинків, котеджів з газобетону в рСанкт-Петербург (СПб) і Лен. Області вже більше 10-ти років.

Газобетон - це надійний, перевірений часом сучасний матеріал, що використовується для зведення зовнішніх і внутрішніх стін, армованих плит перекриттів, віконних і дверних перемичок, а також як утеплювач.

Готові будинки під ключ будуються по вже існуючим проектам.Замовник вибирає такий проект будинку, який повністю відповідає його вимогам і побажанням.При цьому виконавець вже точно знає, які етапи процесу необхідно буде виконати для якісного завершення будівництва.Тобто, звертаючись в підрядну організацію, Ви зможете ознайомитися з портфоліо, де побачите фото будинків і котеджів, які вже були побудовані співробітниками компанії.Так само компанія-виконавець при необхідності дасть Вам список контактів клієнтів, яким надавали послуги з будівництва.Так що ви зможете особисто переконатися в якості послуг підрядника.

Житловий комплекс «Екодолье» буде оснащений повною інженерної та соціальної інфраструктурою.Крім будівництва магазинів, прогулянкових та дитячих майданчиків, паркової зони, заплановано будівництво дитячого садка і школи.Початок продажів житла в новому малоповерховому комплексі розпочнеться в вересня 2013

Стіни будинку з газобетону відповідають усім нормам і вимогам, що застосовуються в будівництві будинків з автоклавного газобетону.Стіни можна звести як двошарові - з облицюванням цеглою, натуральним або штучним каменем, штукатуркою, так і тришарові - з утеплювачем.Стіни з газобетону зводяться досить швидко.

Як показує практика, далеко не завжди при будівництві фундаменту виявляється достатнім використання сучасних якісних матеріалів і новітніх технологій.Часом від даних дій лише зростає підсумкова вартість споруди, при цьому витрачені кошти себе не виправдовують. фундамент свайный Необхідно грамотно провести всі розрахунки і проектування фундаменту будинку.

Будівництво Котеджів Фахверк

Будівництво Котеджів Піноблок

Будівництво Котеджів Робота

Будівництво Котеджів Челни

Будівництво Котеджів Тендер