Ворота из металлопрофиля своими руками

Якісні ворота з профільованого настилу прикрасять будь-яке будову і присадибну територію. Сьогодні такий тип воріт користується великою популярністю, і причин для цього багато. Виготовити ворота з профнастилу своїми руками може кожен, технологія створення проста і вимагає наявності певних матеріалів, часу і бажання. Розглянемо особливості виготовлення і монтажу подібної конструкції.


Переваги воріт з профнастилу

Металопрофіль має безліч переваг, серед яких варто виділити наступне:

Простота установки. Для виготовлення воріт потрібно буде ознайомитися з теоретичною стороною питання і підібрати мінімальний набір інструментів;
Економічність. Вартість воріт з профнастилу набагато нижче аналогів. Крім того, на аркуші немає якогось особливого малюнка, який необхідно підганяти;
Захист від корозії;
Довговічність. Якщо виконати всі етапи робіт правильно, то конструкція такого типу буде справно служити протягом десятиліть;
Велика колірна гамма профілю дає можливість підібрати виріб будь-якого відтінку та кольору.
Мінуси: якщо пошкодити захисний шар профілю, це незабаром викличе появу іржі. Щоб уникнути зайвих проблем в майбутньому, радимо провести якісну герметизацію швів.


Особливості виготовлення воріт з металлпрофиля

Ворота з профнастилу своїми руками
Нагадаємо, що у Вас будуть зварювальні роботи. Якщо Ви не вмієте користуватися зварювальним апаратом, то краще звернутися до професіонала, щоб уникнути травм при виробництві.

Щоб створити ворота з профнастилу своїми руками вам знадобляться:

Металопрофіль;
Трубка для стовпчиків;
Замок або засув;
Фарба, грунтовка;
Антикорозійна рідина;
Профільований настил.
Кількість витратного матеріалу розраховують відповідно до заздалегідь підготовленої схемою.

Інструментарій: шуруповерт, електрозварювання, нитка капронова, кувалда або ручний бур для установки стовпів. Крім того, вам знадобляться ножиці по металу і болгарка для різання профілю.

Розібравшись з матеріалами та інструментами, переходимо до монтажу стовпчиків. Глибина посадки стовпів в середньому становить 1 м. Стовпчики, виготовлені з металевої труби або профілю, надійно бетонують, після чого потрібно дочекатися повного застигання встановлених деталей.


При створенні стулок використовується металопрофіль або куточок. Незалежно від виду матеріалу, установка майже не відрізняється. Головне, стежити за геометричною формою отриманих елементів (вона повинна бути максимально правильної).

Якщо пропустити цей момент, площини в кінцевому підсумку просто не зійдуться, і роботу доведеться переробити заново.

Отже, з допомогою болгарки обрізаємо профіль відповідно розмірам, зазначеним в схемі. Скориставшись тим же електроінструментів, знімаємо на кромці задирки. Після цього на місці зварювання розкладаються заготовки. Елементи акуратно стикуються, перевіряється діагональ. Для перевірки точності можна скористатися капроновою ниткою.

Перевіривши точність виконання стикування, прихоплює з допомогою напівавтомата або зварювання всі деталі.

Печь долгого горения своими руками

Подъемные ворота своими руками

Гараж из металлопрофиля своими руками