Шикарный дом

Одним з важливих етапів установки ванни і облаштування ванної кімнати в цілому є декорація простору, який перебуває під ванною. Вона допоможе забезпечити привабливість інтер'єру кімнати, а також її практичність і зручність використання. На сучасному етапі розроблено досить широке розмаїття методів вирішення такого завдання, з найбільш популярними серед яких ми Вас зараз і познайомимо.


Просто і дешево: тканинна шторка
Почнемо з найбільш простого і дешевого способу, який, тим не менш, користується досить високим попитом. Це використання спеціальної шторки, що по ширині і висоті повинна відповідати простору під ванною. Шторку можна виготовити самостійно (для цього варто використовувати поліетилен або поліестер, які не намокають і не руйнуються при дії вологи і шкідливих мікроорганізмів), або купити готовий виріб в магазині. Спочатку під ванною натягається нитка, на яку за допомогою спеціальних кілець одягається сама шторка. Звичайно, такий метод є досить простим, однак домогтися його високої естетичності досить складно, тому якщо Ви хочете забезпечити дійсно розкішний зовнішній вигляд ванни, то Вам слід звернути увагу на інші методи.

Надійно і практично: пластиковий екран
Чудовою альтернативою стане використання спеціального пластикового екрана, який встановлюється під бортом ванни. Найпростіше придбати на ринку готовий екран, який може бути пофарбований у різні кольори і навіть імітувати різні природні поверхні, що дозволить підібрати ту модель, яка буде ідеально гармоніювати з інтер'єром кімнати. Найбільш високою популярністю користуються розсувні екрани, які складаються з двох стулок. Їх можна розсунути, тим самим отримавши місце для зберігання побутової хімії та інших предметів під ванною. Також до складу такого виробу входить металевий каркас, ніжки (за допомогою яких виріб притискається до борту ванни) і фурнітура. Для установки виробу достатньо просто зафіксувати його за допомогою герметика або «рідких цвяхів» до борту ванни, а потім затиснути знизу за допомогою ніжок.
Як закрити нижню частину ванни 1

Розкішно, але недешево: облицювання плиткою
І третій метод - це облицювання ванни за допомогою плитки. Незважаючи на найбільш високу естетичність і практичність, саме такий метод вирішення проблеми вимагає найбільших тимчасових і фінансових витрат. А якщо ванна має складну форму, то для її облицювання плиткою і зовсім доведеться найняти кваліфікованого фахівця. Сама процедура проводиться наступним чином: спочатку в нижній частині ванни кріпиться каркас з металевих профілів, до нього кріпиться лист гіпсокартону, а він вже формує ідеально рівну і готову до наклеювання плитки поверхню.

Таким чином, для вирішення проблеми маскування нижній частині ванни розроблено відразу кілька досить ефективних методів, кожен з яких допоможе вирішити поставлену задачу.

Тепла підлога

Склопакет

Шкаф купе.