Как построить дачный дом

Для багатьох людей актуальним є питання: як побудувати дачний будинок? Насправді, в самому будівництві дачного будинку немає нічого складного. Набагато складніше визначитися з тим, які стіни будуть у дачного будинку. Адже вибір будівельного матеріалу визначає ряд важливих показників майбутнього будинку: його міцнісні характеристики, термін служби, екологічність та економічність.


Клеєний брус для дачного будівництва сьогодні не рекламує хіба що лінивий. І при цьому все частіше заходить мова про бруса товщиною не більше ста п'ятдесяти міліметрів. Так, будівництво дачного будинку з такого бруса обійдеться дешевше, будинок не буде мати потребу в обробці, він буде досить гарним. Однак, ніхто не говорить про те, що невелика товщина бруса викличе ряд проблем в процесі експлуатації будинку.

Адже він вийде холодним в зимовий час. Про економічність такого будинку говорити не доводиться, так як на його обігрів буде йти величезну кількість газу, електрики. В середньому однією електроенергії доведеться витрачати в два рази більше. Витрати стануть непомірними. Звичайно, положення виправить газ, але і він дуже швидко піднімається в ціні.

Люди, що задаються питанням, як побудувати дачний будинок, дуже часто дивляться в бік каркасного будівництва. Адже реклама говорить, що каркасні будинки легкі, теплі, дешеві і зводяться дуже швидко. Знову ж, будівельники замовчують підводні камені каркасного будівництва. Перш ніж починати будувати каркасний будинок треба зрозуміти кілька речей. По-перше, щоб хто не говорив, каркасний будинок по міцності не зрівняється з іншими видами будинків. По-друге, найменший прорахунок у підборі матеріалу для дому призведе до того, що каркас буде скрипіти на всі лади.

В-третіх, щоб каркасний будинок вийшов досить теплим, його потрібно дуже добре і правильно утеплити. А хороше утеплення коштує дуже недешево. По-четверте, з-за того, що весь будинок закутаний у пароізоляцію, внутрішній простір будинку виходить герметичним. Тобто, екологічності в такому будинку немає. Вирішити проблему можна відмінною системою вентиляції, але тоді власник житла розориться на опаленні, оскільки тепле повітря з будинку буде йти через вентиляційну систему.


Так як побудувати дачний будинок і при цьому не витратити гроші даремно? Фахівці рекомендують вибирати два виду будинків: будинки з профільованого бруса і кам'яні будинки.Профільований брус, на відміну від клеєного, коштує набагато дешевше, а за характеристиками майже не поступається йому. Будинок з профільованого бруса виходить теплим, міцним і екологічним.

Перерізу в сто п'ятдесят міліметрів для такого матеріалу цілком достатньо для того, щоб стіни були капітальними. Вентильований фасад забезпечить захист деревині і послужить додатковим утеплювачем. Дерев'яні стіни повноцінно «дихають», тому в дачному будинку буде відмінний мікроклімат. Мабуть, в такому будинку є лише один пара недоліків: усадка і тривалий термін будівництва.

Під кам'яними дачними будинками маються на увазі будинки не з цегли, а їх піноблоків. Будинок з них виходить солідним, ґрунтовним. Звичайно, можна побудувати з цегли, а потім утеплити, але тоді будинок вийде занадто дорогий. При будівництві дачного будинку з піноблоків утеплювати нічого не треба, особливо якщо врахувати всі технічні особливості такого будівництва. Головний недолік будинків з піноблоків - вони не настільки просторі як цегляні котеджі. Однак, якщо бажаєте заощадити краще варіанту не знайти. Адже в таких будинках можна додатково заощадити на матеріалах перекриттів, перемички і сейсмопоясах.

​Ремонт лестницы в доме

Как выбрать ковролин?

Этапы строительства дома

Саморіз зі свердлом

Шикарный дом