Компанія ГрандБрук: укладка бруківки у Львові

Компанія ГрандБрук пропонує послуги з мощення клінкерної бруківки у Львові. Всі роботи виконують висококваліфіковані фахівці із застосуванням сучасних європейських технологій.

Декорування фасадів будівель, облицювання вуличних споруд - все це не буде повною концепцією без добре оформленої навколо території. Якісна укладка бруківки у Львові є досить затребуваним сьогодні видом послуг як для приватних осіб, так і для організацій. Це делікатний процес, адже тільки правильно використовувані матеріали, суміші, клеї, в купі з грамотним монтажем є передвісником довгої і якісної служби доріжок в незалежності від їх локалізації і навантаження.

Перед укладанням бруківки необхідно ретельно підготувати робочу площу, заплановану під монтаж доріжок.
Не можна забути і про якісні клеї і різні суміші, які знадобляться безпосередньо при монтажі доріжок.
Необхідно робити невеликий кут нахилу, щоб уникнути появи вже на готових доріжках застою води.
По завершенню укладання необхідно приділити увагу заповненню швів. Вони можуть бути заповнені так званим «затираючим складом», склад і пропорції якого визначаються конкретно для кожного окремого випадку.

Ще одне важливе зауваження - специфіка монтажу доріжок залежить від кліматичних умов їх експлуатації. У важких природних умовах, в умовах з великими перепадами температур варто строго дотримуватися необхідних будівельних постулатів монтажу доріжок і краще запросити для цього професіонала, який має досвід такої роботи.

Укладання клінкерних доріжок - сучасний, сміливий і прогресивний вид монтажу, який поєднує в собі кращий багаторічний досвід використання клінкерних матеріалів по всьому світу. Незважаючи на досить високу вартість клінкерних товарів і послуг з їх монтажу, такого роду матеріали завойовують все більшу популярність у нашій країні.


Клінкерні матеріали - це матеріали нового покоління, виготовлені з екологічно чистих сумішей глин. Крім того при установці такого типу покриття, можна вибирати товщину бруківки, що дозволяє скоординувати передбачувані вагові навантаження на вже готові доріжки. Фіксація клінкерної бруківки можлива як за допомогою клею, так і за допомогою спеціалізованих розчинів або навіть металевих кріплень, монтованих в основу чи компенсаційну поверхню.

Укладання клінкерних доріжок - одна з гілок спеціалізації компанії ГрандБрук, яка одна з перших почала впроваджувати на вітчизняному ринку клінкерні товари і послуги, і, відповідно, володіє безцінним досвідом у цій галузі.

Фахівці компанії ГрандБрук при необхідності оперативно виїдуть на місце, де необхідно здійснити монтаж, зроблять необхідні заміри, порадять варіанти рішень для конкретного випадку. Вони можуть провести монтаж в будь-який зручний для Вас час в незалежності від пори року і погодних явищ.

​Тонування скла металопластикових вікон

Основні переваги каркасного будинку

​Як вибрати квартиру в новобудові