Будівництво цегельних котеджів під Ключ

Останнім часом в Москві і Підмосков'ї, та в принципі і в інших містах Росії, активним ходом йде будівництво котеджів, будинків за містом під ключ. Будівельні компанії, таким чином, забудовують цілі селища однаковими зовні і всередині будинками, які згодом продаються бажаючим. Переваг у подібної покупки може бути і небагато, але достатньо.

Величезною перевагою, мабуть, є те, що будівництво під ключ дозволяє відгородитися від підготовки якогось спеціального проекту, покупки будівельного матеріалу, необхідності контролювати працю раніше найнятих на будівництво бригад. Будівництво під ключ дозволяє заощадити час, нерви і сили.


На жаль, ряд істотних переваг запросто перекриває один суттєвий недолік. Справа в тому, що будівництво під ключ в межах одного котеджного селища, як вже було сказано - це будинки-близнюки, як із зовнішнього, так і з внутрішньої сторони. В принципі вони не сильно відрізняються оригінальністю або вишуканістю проекту. Тому купуючи готовий будинок, котедж, доведеться змиритися з зовнішньої схожістю будинків, а ось внутрішнє оздоблення цілком можна переробити під себе, було б бажання і гроші.


У будівництві котеджів під ключ останнім часом широко використовуються каркасні технології, які на відміну від цегельних будинків якісніші за технічними і зовнішніми характеристиками. Для будівництва таких будинків широко використовуються економічні типи фундаменту. Навантаження на грунт в такому випадку буде невеликий через легкої ваги всієї конструкції в цілому. Фундамент в такій конструкції ніколи не дасть усадку, а тому внутрішня обробка може простояти довго в первозданному вигляді.


Будівництво будинків під ключ за каркасною технологією особливо підходить для заміського будівництва, а в разі не відвідування заміської «фазенди» взимку нічого з конструкцією будинку не трапиться.


У будівництві під ключ застосовуються не тільки каркасні технології. Будівельні компанії здійснюють будівництво під ключ з цегли та з бруса. Однотипні цегляні будинки в межах одного селища виглядають з боку монументально, міцно, надійно і довговічно. Навіть через кілька десятків років з моменту будівництва цегельного будинку під ключ він навряд чи втратить свою унікальність, привабливість. Це пов'язано з внутрішніми характеристиками цегли, яка не піддається впливу біологічних факторів і атмосферних явищ зокрема.


Під ключ здійснюється будівництво будинків, котеджів, лазень, які як із зовнішнього боку, так і всередині вражають уявлення покупця про красу і старовини...

Будівництво будинків котеджів під Ключ

Будівництво будинків і котеджів під Ключ

Будівництво Каркасних Котеджів під Ключ