Як побудувати ганок з деревини своїми руками

Спорудження ганку починається з облаштування фундаменту. Дерев'яна конструкція має досить невелику вагу, але все ж вимагає підстави. Для ганку рекомендується зробити пальовий фундамент.


Спочатку потрібно викопати ями для паль. Це зручно зробити за допомогою бура. Ями повинні мати глибину близько 80 див. Брус, який буде встановлений в ями, слід обробити антисептиком. Потім ями заливають бетоном. Коли розчин застигне, можна переходити до подальших дій.

Конструкцію слід вирівняти рівень, щоб на палі можна було встановити майданчик. На лагах і палях потрібно зробити запили для фіксації елементів при монтажі. При розрахунку висоти паль потрібно враховувати, що відстань від дверей до майданчика повинна бути не менше 5 див. Лаги кріплять до опорного бруса і стіни.


Для створення косоура беруть дошки завтовшки 50 мм. Під нижню частину конструкції заливають майданчик підстави. Зверху укладають пароізоляцію, щоб захистити матеріал від вологи. Косоури кріплять до лагів методом запиливания, як у випадку з лагами. Також можна використовувати кріплення шип-паз.


Після установки косоурів приступають до спорудження майданчика і ступенів. На лаги набивають дошку і потім кріплять щаблі. Для фіксації елементів використовують саморізи. Капелюшки кріплення слід втопити у деревину на кілька міліметрів.

Скотч алюмінієвий є практично незамінною річчю в господарстві. Він чудово підходить в якості помічника у монтажних і ремонтних роботах. Покупка цього високоякісного матеріалу допоможе забути про незручності. Прийнятна ціна безумовно порадує покупців.

Обогреватель для гаража своими руками

Як встановити деревяне вікно своїми руками

Как утеплить деревянные окна своими руками

Фарбування старого ганку своїми руками