Поликарбонат – новый высокотехнологичный материал

На сучасному ринку представлено безліч високотехнологічних матеріалів, про існування яких кілька десятків років тому було невідомо простій людині. Сьогодні ж в умовах досягнення науки і техніки, використовувати такі матеріали, може навіть звичайна людина в побутових цілях. До них відноситься високоякісний Полікарбонат, з якого часто виконують парники для дачі, альтанки і багато інші конструкції.


Що ж являє собою цей матеріал? Це група термопластів, які знайшли велике промислове застосування. Перші згадки про таку продукцію з'явилися ще в далекому 1898 році. Отримання пластикового матеріалу описав німецький хімік, які свого часу винайшов знеболювальне під назвою «новокаїн». Сьогодні існує величезна номенклатура марок високотехнологічного матеріалу, яка позначається буквеним сполученням. Це може бути маркування «Е», тобто полікарбонат, створений переробкою екструзії, «С» - способом світла стабілізації, «ПК» - методом переробки і так далі.

полікарбонат

В даний час можна придбати не тільки білий і прозорий полікарбонат, але також і вироби, які будуть чудово виглядати в конструкції, наприклад, автобусної зупинки, оформленої цим матеріалом. Особливо популярний стільниковий полікарбонат, який являє собою пористий структурований лист. По суті - це двошарова, тришарова, а також чотиришарова конструкція, заповнена великою кількістю перемичок і ребер жорсткості, які надають матеріалу дивно практичні якості і високу стійкість до несприятливих кліматичних умов. Використання полікарбонату - це зручно, практично і дуже вигідно.

Профессиональное проектирование канализаций

​Как придать новизну вашим старым колесным дискам.

Несколько слов о керамической черепице

Как правильно подобрать насос для бассейна?

Функциональность современной кухонной мебели