Как самому осуществить ремонт глинобитного дома?

Більшість людей купують стародавні доміни, виходячи з того, що вони більш довговічні, однак часто, сильно потребують в переробці і зміцненні. Особливо це стосується стін застарілих будівель. Звичайно, можна заклеїти їх постерами і календарями, які знайдуться ось тут, проте це не збільшить термін їх служби, тому слід грунтовно приступити до реставрації обсипалась глини. Вона має ряд переваг, видаляти повністю рекомендується матеріал, тільки якщо стан зовсім плачевний.


Підготовка

Очищаємо поверхню. Необхідно видалити шар фарби, побілку. Щоб уникнути утворення пилу, хоча вона неминуча, змочіть валик в теплій воді (вона краще адгезує) і проведіть по стінці. Зчищаємо залишки шпателем. Залишилася пахса. Її не терти старанно, щоб не пошкодити основну частину.

Початок

Вирівнюємо площину глиняним розчином. Приготуємо його наступним чином: гумбо і пісок один до чотирьох. Першу на добу замочуємо в окремій тарі. Якщо є поглиблені пошкодження, додаємо хапають тирсу або солому. Замесь повинна бути густою, але плавно розподілятися по перегородці. Перед нанесенням основу рясно змочують, щоб легше армировалось. Суміш «наляпываем» рукою. Не втирати, а акуратно розподіляти м'якою лопаткою або рівнем, залежно від площі. Залишаємо до повного висихання. Якщо після нього утворюються тріщини, повторюємо процедуру. Ні в якому разі не використовувати інші склади!


Грунтуємо

Обробляємо суху стінку грунтовкою з протигрибковими компонентами і глибокої дії. Наносимо 2-3 пласта, дочекавшись поки попередній вбереться. Якщо все зроблено правильно, зовнішність не мажеться і не сиплеться.

Рівняємо

Покриваємо всі штукатурної рідиною на гіпсі. Коли потрібно вирівнювання, встановлюємо маячки. Правило або шпадель - наші інструменти. Шпаклівкою остаточно зрівнюємо перекриття, відкладаємо роботи на один день.

Завершення

Абразивною сіткою або наждачкою захищаємо гладь. Тепер можна звернутися до фарбування або обклеювання шпалерами.

Цей метод застосуємо і до стелі, але потрібно армувати з допомогою малярної сітки. Найпростіший спосіб, щоб не обклеювати стару выбелку рекламними плакатами. Праця довгий і кропіткий, але варто витрат.


Особенности выбора цвета краски Тиккурила для наружных работ

Как починить паркетный пол после затопления?

Преимущества и недостатки каркасного дома

Строительство крыши деревянного дома

Как выполнить ремонт листов кровли

Выбор карнизов по хорошой цене, Сайт в Харькове.