Мифы о деревянных домах

Будинки з дерева (зруби) викликають у багатьох справжній захват. Однак поряд з цим захопленням з'являються дивні уявлення про цих будівлях. За час роботи в області дерев'яного домобудівництва фахівці стикаються з багатьма міфами, які можуть як просто піднести неприємний сюрприз, так і суттєво вдарити по гаманцю домовласника. Спробуємо відокремити правду від вигадки. Ось найбільш поширені міфи і реальні факти.


Міф перший. Будинки з дерева набагато дешевше інших видів споруд.

Це дуже поширена думка. Можливо, воно пішло з тих часів, коли дерев'яний будинок, найчастіше зведений самим власником, представляв собою невелику одноповерхову будівлю на три-чотири крихітні віконця. Такі дешеві маленькі будиночки - відлуння минулого в порівнянні зі звичайними для сьогоднішнього дня резиденціями площею 600 м2.

Найкращий спосіб дізнатися реалії вартості будинків з дерева - відвідати офіс добре зарекомендувала себе будівельної фірми. Виберете план будинку, що найбільш відповідає вашим запитам і смакам, і перш ніж підрахувати з представником фірми остаточну вартість, скажіть що-небудь на зразок цього: «до Речі, я хочу, щоб зовнішні стіни обшили сайдингом з натурального дерева, і всередині - теж. Обробіть мені, будь ласка, стіни кращими антисептиками, всередині використовувати тільки високоякісну морилку, лак або фарбу. І несучі балки - лише з дерева; дерев'яні сходові прольоти та перила я намалюю, а ви зробите. Підлога на другому поверсі - шпунтована дошка, відполіруйте, проморіть, покрийте лаком.


Ви, напевно, ще захочете велику криту веранду і значних розмірів камін з натурального каменю. Це приблизний набір того, що обов'язково присутній в більшості сучасних дерев'яних будинків.

Порожній простір, що утворилася усередині каркаса, необхідно заповнити. Це роблять за допомогою утеплювачів (вата мінеральна або базальтова, пінополістирол). До каркасу з внутрішньої сторони прибивають гіпсокартон, на який потім наносять штукатурку.

Фінська технологія зведення будинків дозволяє зводити їх заввишки до 5 поверхів, але на практиці в нашій країні, виходячи і техніки безпеки, зводять не більше 2 поверхів.


Все подробности консультация юриста по уголовному праву у нас.

Плюси чавунних печей

Чистка дымоходов

Жизнь в деревянном доме

Шикарный дом