Этапы строительства дома

Для початку будівництва, в першу чергу, варто найняти інженера-геодезиста, бо навряд чи ви зможете скористатися прадідівськими навичками. Геодезист ж вивчить ландшафт і скаже, в якому місці і який фундамент залити. Фундаментальні будови є важливою частину будинку. Якщо ж він буде не міцний, то й будинок в недалекому майбутньому може давати тріщини. Звичайно ж, при нинішніх технологіях можна застосовувати і альтернативні конструкції, так звані «швидкі». На кілька опорних стовпів прикріплена металева конструкція. Зовні вона обшита сайдингом, всередині пластиком.


Дана конструкція дуже швидка у виготовленні, але не практична, крім випадків, якщо вам потрібно швидко і дешево облаштувати, наприклад, магазин на курортний сезон або ж просто місце для відпочинку.

На випадок же більш довговічного проміжку життя вашого будинку в нашій країні, звичайно ж, краще цегляний будинок на міцному фундаменті. Більш міцний вигляд ще з дідівських рад - це бетон з великим щебенем, укріплений металевими арматурами. Фундамент після заливки повинен відлежатися близько року до подальшого будівництва, тому як якщо ж будувати відразу, сам фундамент може просісти, а це не добре для подальшої конструкції. Ви можете купити будинки з клеєного бруса і перед цим дізнатися детальніше про їх властивості.

Кладка цегли, чисто теоретично, на відміну від практики, не важка. Все що потрібно замісити - цемент із піском 4 до 1 і водою, ложа сам цегла чітко по рівню в шаховому порядку.

Все інше в будівництві будинку буде залежати від дизайну, який ви хочете, будь те зовнішня частина або сайдинг, або плитка зовні, а може по-старому шуба з кам'яної окрошкою. Внутрішня частина - більш зручно і практично згладжений шпаклівкою гіпсокартон - про це уточніть.

Виды строительных анкеров

Строительство дома зимой

Как построить дачный дом