Забор для приусадебного участка

Перед покупкою дачі або власної ділянки варто звернути увагу на паркан, яким ця ділянка обнесена. Якщо надійного огорожі немає, то його необхідно встановити ще до початку будівельних робіт на ділянці. Це робиться для того, щоб ділянка не виглядав безхазяйним, а також для того, щоб уберегти від крадіжки будівельні матеріали та інші цінності.

За своїм зовнішнім виглядом паркан може бути повністю глухим або гратчастим. Іноді його роль цілком непогано можуть зіграти чагарники. Матеріал, з якого може бути виготовлено огорожу, дуже різноманітний: камінь, метал, дерево, пластик. Відмінно виглядає паркан, зведений з правильно підібраних комбінацій різних матеріалів.

Якщо власник ділянки бажає обгородити його всім вимогам СНиП, то паркан необхідно робити не більше 1,5 метра у висоту. Крім цього паркан не можна буде робити суцільним. Однак, на розсуд господаря огородження може бути будь-якої висоти і типу.
У більшості випадків при обнесении дачі парканом застосовується деревина. Вона досить доступна, а також з нею легко працювати. У такого огородження велику кількість переваг і воно не вимагає спеціальної техніки для установки. Але його необхідно додатково покрити захисними речовинами і пофарбувати.

Свежие российские новости Вы можете прочесть на сайте http://www.moscow-post.comпрямо сейчас.

Щодо довговічності або пожежостійкості деревина далека від першого місця. Тому в такому випадку варто звернути увагу на інші матеріали для виготовлення огорожі. Першим у поле зору потрапляє метал. Металевий паркан може бути зроблений з сітки-рабиці, профнастилу або кування. Є такий паркан близько п'ятдесяти років, однак при певних умовах навколишнього середовища металевий паркан може піддаватися корозії. Щоб цього не відбувалося його необхідно регулярно перефарбовувати. Огорожа з метал може також послужити підставою для в'юнких рослин, які додадуть оригінальний і привабливий зовнішній вигляд.

 Все це дозволить повністю захистити ділянку від сторонніх очей, а також зробити його надзвичайно красивим. Якщо вам необхідна установка заборів Іваново, то простіше і надійніше найняти бригаду.
Ще більш надійним є паркан з каменю. По часу він може використовуватися більше п'ятдесяти років. Цей паркан дуже надійний і довговічний, а по красі не поступається складного кованому огорожі. Також не варто виключати варіант поєднання кам'яного паркану з металевим або кованим, у якого можна посадити красиві в'юнкі рослини. 

До установці кам'яного паркану необхідно підходити дуже уважно. Варто не тільки ретельно вибрати матеріал, з якого він буде виготовлений, але і вивчити грунт, на якому паркан буде розташовуватися. Кращим варіантом буде надання установки кам'яного огорожі фахівцям, щоб уникнути випадкових поломок або серйозних травмонебезпечних випадків.


Все більш популярними стають паркани з бетону, так звані, єврозабори. Ці набірні огородження мають конструкцію секцій, і саме завдяки цій конструкції легко і швидко можуть бути встановлені на будь-якій ділянці. Встановлюють секції на бетонні стовпи, які в свою чергу вмонтовані у фундамент. Різні кольори і форми фантазії дають відмінну можливість попрацювати. Можна вибрати секції з імітацією цегли або каменю, секції з різними фігурними елементами і збудувати паркан такої висоти, яка необхідна.


Мабуть, найважливіше при виборі паркану - це зробити його гармонійним до інших елементів ділянки. Якщо стиль або колір огорожі не підходить до загального вигляду, то відчуття дисгармонії буде завжди поруч. До встановлення паркану потрібно поставитися з належною увагою, щоб він радував своїх власників довгий час.

Якої висоти повинен бути гараж

Загородные дома из дерева

​Характеристики натяжних стель

Виробництво клеєного брусу