Экологичны и технологичны дома из клееного бруса

Компанія з Санкт-Петербурга «Будинок-Ексклюзив» створює будинки з клеєного бруса. На сьогодні це один з найбільш екологічних будівельних матеріалів. Котеджі, побудовані з цього матеріалу, вдало поєднують в собі традиції дерев'яного домобудівництва і сучасні технології будівництва.

Компанія з Санкт-Петербурга «Будинок-Ексклюзив» створює будинки з клеєного бруса.
Основною перевагою будинків з клеєного бруса є їх екологічність. Дерево - абсолютно екологічно чистий матеріал. Деревина підтримує в приміщенні рівномірний рівень вологості, «дихає» на молекулярному рівні і перешкоджає розмноженню пилу і бактерій. Повітря в подібних будинках відрізняється свіжістю, а колір натурального дерева благотворно впливає на нервову систему.


Іншою особливістю даного матеріалу, вигідно відрізняє його від інших, є низька теплопровідність, завдяки чому вдається уникнути застосування різних теплоізоляційних матеріалів. Дерев'яні стіни прекрасно зберігають, накопичують і рівномірно поширюють тепло, успішно переносять кліматичні умови і надмірні навантаження.


Клеєні технології, що застосовується при будівництві котеджів, дачних будиночків і лазень, виготовляється з деревини хвойних порід, спеціально обробленої і проклеєної органічними зв'язувальними. Виготовлений таким чином клеєний брус зберігає всі властивості натуральної деревини, але володіє набагато більшою механічною міцністю через склеювання ламелей під високим тиском, високими показниками вогнестійкості і стійкості до утворення цвілі і грибків.


Будинки з клеєного бруса можуть служити відмінною альтернативою міському житлу. Завжди є вибір між купівлею невеликий міської квартири і будівництвом сучасного котеджу недалеко від міста. Умови проживання відрізняються суттєво, а різниця у вартості практично непомітна.


Компанія «Дом-Ексклюзив» готова запропонувати своїм клієнтам різні варіанти проектів з клеєного бруса. У каталозі компанії розміщені готові проекти бань, альтанок, дачних будиночків і котеджів різної площі. Вигідно відрізняє компанію від конкурентів той факт, що «Будинок-Ексклюзив» не тільки виробляє будівельні матеріали, а також будує будинки «під ключ». У перелік послуг компанії представлений повний цикл будівництва - від проектування та ландшафтного дизайну і закінчуючи фінішною обробкою будинку.


Крім готових рішень фахівці «Будинок-Ексклюзив» готові запропонувати послугу індивідуального проектування. Будинок, побудований таким чином, буде повністю відповідати вимогам замовника та ідеально впишеться в навколишній ландшафт. Для клієнтів, що уклали з компанією договір на будівництво котеджу, діють акції, які передбачають різні подарунки.

Будівництво котеджів з профільованого бруса

​Будівництво лазні з клеєного бруса

Будівництво котеджів з клеєного Бруса