ЭКСКЛЮЗИВНАЯ КРОВЛЯ ДЛЯ ДАЧНОГО ДОМА

Дах разом з фундаментом і стінами являє собою обов'язкову складову будь-якої будівлі, яка гарантує йому довговічність і надійність. Ще недавно самим популярним покриттям для неї руберойд. Цей вибір повністю залежав від функціональних особливостей горищного приміщення заміських будинків, яке використовувалося лише як допоміжна кімнати.

Сьогодні ж усе змінилося. І другий поверх в більшості випадків сприймається як «хазяйська» зона. Тепер тут мають спальні. А тому змінився і підхід до вибору покрівельного матеріалу. Найбільш поширеним її видом на сьогоднішній день у нашій країні є металочерепиця.

Ексклюзивні покрівельні матеріали

Але в Європі і Америці сьогодні затребувані й інші покриття. Пропонуємо познайомитися з деякими з них.

Отже, цікавим рішенням для заміського будинку стане ексклюзивна покрівля з наступних матеріалів:
Титан-цинк. Вважається елітним, так як має відмінні експлуатаційні характеристики. По-перше, дуже тривалий термін служби без ремонту - 70-100 років. По-друге, він не вимагає фарбування, чудово вписується в будь-яку архітектуру. Це робить матеріал дуже затребуваним в європейських країнах.


Мідь. Вважається аристократичним покриттям. Має безліч переваг - практичність, пластичність, легкість, може використовуватися для конструкцій будь-якої складності. Термін експлуатації мідного даху - 150 років. Завдяки своїм властивостям цей матеріал з часом набуває красивого малахітовий малюнок, а тому не вимагає від господарів додаткового фарбування. Крім того, він самий екологічний.
Сланець. Це вінтажний матеріал. Тому в Німеччині його використовують для покрівлі будівель, що мають особливий статус «візитних карток» країни.

Використовується для покриття поверхонь будь-якої складності, має великий термін експлуатації. Але при покупці матеріалу потрібно обов'язково перевіряти сертифікат, який би підтверджував відсутність у ньому радіоактивних елементів.
Ці матеріали об'єднують великий термін служби і прекрасні експлуатаційні характеристики. Але вони прямо впливають і на вартість покриття. Тому в нашій країні така покрівля зустрічається рідко.

Соединение шлангов высокого давления

​ КАК ВЫБРАТЬ КВАРТИРУ В НОВОСТРОЙКЕ

ВЗГЛЯД В ПОЛ – ВЫБИРАЕМ ПАРКЕТ

ЧТО КУПИТЬ ДЛЯ ИНТЕРЬЕРА ЭТОЙ ЗИМОЙ?

(ЭКОЛОГИЧНЫЙ ДИЗАЙН) ЗЕЛЕНЫЙ – ХИТ СЕЗОНА