Будівництво котеджів з Керамических Блоків

Цінителі застосування в будівництві матеріалів з натуральних компонентів по достоїнству оцінять будівництво котеджів з керамічних блоків.Керамічними називають матеріали, а також вироби, що виготовляються методом формування з наступним випалюванням глин.Неабиякі декоративні характеристики, довговічність, міцність, будівельної кераміки, і поширеність вихідної сировини в природі зумовили широке застосування керамічних блоків.

 

Наша компанія спеціалізується на будівництві під ключ будинків, а також котеджів з великоформатних парізованних керамічних блоків.

 

Послуга будівництва будинків з керамічних блоків під ключ включає:

 

Будинки з керамічних блоків під ключ: особливості будівництва

 

Потрібно сказати, що будинки, зведені з керамічних блоків, мають відмінні теплоізоляційні властивості, в порівнянні з традиційним цеглою.Саме це властивість сьогодні ставиться на перше місце при виборі матеріалу для енергоефективного будинку.Так, стіна з керамічного блоку товщиною 510, 440 і навіть 380 мм, може взагалі не утеплятися, але слід враховувати кліматичні умови конкретного регіону.

 

Також необхідно зауважити, що керамблоки значно легше традиційного повнотілої цегли, а значить кладочні роботи проводяться в два-три рази швидше.Керамічні блоки мають гарну паропроникністю, завдяки чому у всьому будинку встановлюється природний повітрообмін, що дозволяє підтримувати круглий рік оптимальну вологість і, як наслідок, комфортний рівень проживання.

 

Будинок, зведений з парізованних керамічних блоків, виходить теплим, адже теплоізоляційні властивості парізованной кераміки набагато вище, аналогічних показників у звичайних цеглин, приблизно на 50-100%.Це досягається за рахунок наявності в структурі блоків вертикальних пустот особливої форми.Дані порожнечі наповнюються повітрям, укладеним в замкнутому просторі, що дозволяє йому відмінно зберігати тепло.

 

До всіх іншого, важливу роль відіграє і будова самої кераміки: охолодження матеріалу відбувається повільніше залежно від щільності, ніж щільність менше - тим краще.Наведемо приклад. У звичайного саману показник щільності становить 1000-1400 кг / куб.метр., в той час, як у керамічного блоку, ці цифри набагато нижчі - 700-950 кг / куб.метр

 

Переваги будівництва з великоформатних парізованних керамічних блоків

 

Отже, всі переваги будівництва будинків і котеджів з керамоблоков можна відобразити в наступному списку.

Будівництво котеджу з газобетону Блоків

Будівництво котеджів з керамзитного Блоків

Будівництво Котеджів Справа Техніки

Будівництво Котеджів в Старому Осколі

Будівництво котеджів з піноблоків