Будівництво котеджів з газосилікатних блоків

2. Основна відмінність газобетонних автоклавних блоків від традиційних (застарілих) пінобетонних блоків (піноблоків)

 

Як вже згадувалося вище, газобетон - це різновид пінобетону, АЛЕ з трьома істотними відмінностями:  
1. При виробництві пінобетону (пінобетонних блоків) використовується піноутворювач (хімічний реагент), а при виробництві газобетону - газообразователь (алюмінієва пудра). Саме завдяки газообразованию пори газобетонних блоків мають відкриту структуру, на відміну від пінобетонних блоків, пори яких мають закриту структуру пір. Ця відмінність дає єдина перевага пінобетону (пінобетонних блоків) перед газобетоном, а саме, пінобетонні блоки (піноблоки) в меншій мірі вбирають вологу.

Завдяки цьому традиційний пінобетонний блок довгий час не тоне у воді - основний рекламний хід виробників і адептів пінобетону. Будинок, побудований з пінобетонних блоків (піноблоків) можна не штукатурити 2-3 роки. За всіма іншими ключовими параметрами, таким як міцність, теплопровідність, звукопроніцаемоть і т.д., відкрита структура пір в газобетоні істотно перевершує закриту структуру пір в пінобетоні (пінобетонних блоках). Твердження про здатність матеріалу "дихати" відноситься саме до газобетонним блокам. І в цій властивості вони, на відміну від пінобетонних блоків (піноблоків), цегли і монолітних будинків дійсно не поступаються і мають багато спільного з дерев'яними будинками (колодою, брусом).

 

2 При виготовленні пінобетонних блоків (penoblokov) Готову суміш razlivaetsâ за формою і priobretaet Твердість у природних умовах. Пінобетонні блоки (піноблоки) можна робити в будь-якому гаражі. Процес затвердіння суміші відбувається в неконтрольованому режимі, що призводить до досить великого розкиду і нестабільності властивостей пінобетонних блоків (піноблоків). Крім того, на ринку представлена продукція великої кількості кустарних виробників пінобетонних блоків (піноблоків), часто з украй низькою якістю. При виробництві газобетонних блоків (газоблоків) процес затвердіння управляємо, що надає блокам високу однорідність і якість. Виробники газобетонних блоків - це великі компанії з гарантованою високою якістю газобетонних блоків (газоблоків).

Будівництво котеджів з керамзитного Блоків

Будівництво котеджу з газобетону Блоків

Будівництво котеджів з Керамических Блоків

Будівництво Котеджів в Японської Столиці

Будівництво Котеджів по Фінської Технології