Будівництво котеджів з керамзитного Блоків

Как-построить-дом-из-керамзитобетонных-блоков-1-250x250Велику популярність на будівельному ринку в усьому світі завоювали собі керамзитобетонні блоки.І якщо на заході частка будівель з цього матеріалу становить 40%, то у нас вона поки на рівні 7%.З керамзитобетону будують котеджі, гаражі, господарські будівлі.

 

Що підкуповує потенційних забудовників в цьому матеріалі? За технічними характеристиками керамзитобетонні стінові блоки не поступаються цеглі.Вони мають відмінні теплоізоляційні показники і зберігають свої теплозахисні властивості на всьому протязі експлуатації будівлі.

 

І якщо ви плануєте побудувати будинок з керамзитобетонних блоків, то знайте, що в будинку з керамзитобетону в спеку вам завжди буде прохолодно, а взимку матеріал добре збереже тепло.За експлуатаційної надійності конструкції матеріал перевершує блоки з пористого бетону і цегляну кладку з ефективним утеплювачем.

 

Це екологічно чистий матеріал і абсолютно нешкідливий, тому що робиться методом вібропресування з натуральних матеріалів.До складу керамзитобетону входить в якості крупного наповнювача керамзит, який представляє собою спінену обпалену глину і є хорошим утеплювачем.Дрібним наповнювачем є кварцовий пісок, а в'язким - цемент.Але іноді цемент замінюють гіпсом, вапном і навіть різними синтетичними смолами.

 

Це легкий будівельний матеріал, при цьому досить міцний, має високий ступінь вогнестійкості і низьку експлуатаційну вологість.

 

Блок за розмірами в 7 разів більше цегли, внаслідок чого на будівництво будинку витрачається в 3 рази менше часу, ніж на цегельний варіант.Важить блок в залежності від призначення (для зовнішніх стін або перегородок) від 5 до 15кг і при будівництві легко можна обходитися без додаткової техніки.

 

поза домом може oblicevat 'цегла, сайдинг або інший матеріал.Як утеплювач можна використовувати мінеральну вату в поєднанні з гідроветрозащітой або пінополістирол.Для утеплення будинку зсередини підійде скловолокно з обшивкою гіпсокартоном.

Будівництво котеджу з газобетону Блоків

Будівництво котеджів з Керамических Блоків

Будівництво Котеджів в Старому Осколі

Будівництво Котеджів по Фінської Технології

Будівництво котеджів з піноблоків