Отделка прихожей в частном доме: основные варианты

Передпокій в приватному будинку відрізняється від тих, які є в квартирах, насамперед розмірами, формами, тому і політ фантазії може бути ширше.


Особливо, якщо в передпокої є сходи, ведуча на другий поверх, її можна обробити як мармуровою плиткою, так і деревом або керамогранітом. Розглянемо основні варіанти того, як може бути оформлена оздоблення приватного будинку.

Фарбування стін
Досить популярний метод обробки - фарбування стін водоемульсійною фарбою. Перед цим стіни вирівнюють за допомогою шпателя. Для передпокою підійдуть світлі тони - помаранчевий, жовтий, рожевий, кольору краще робити слабо насиченими.

Після висихання фарби можна нанести зображення я допомогою трафарету, це зробить дизайн ексклюзивним. Найчастіше малюнок наносять контрастним кольором - чорним або червоним. Форму трафарету можна купити в інтернеті. Він закріплюється на стіні, а потім ватою, загорнутої в марлю, наноситься фарба. Валик або пензель тут не підійдуть, фарба може розтікатися по стіні. Знявши маску, можна іноді побачити справжній шедевр, головне все зробити без поспіху і акуратно.

Шпалери
Завдяки різноманітності шпалер можна зробити абсолютно унікальний дизайн. Для цього поєднують шпалери різні за кольором і фактурою, які додадуть стін об'ємності.

Панелі
Панелі найчастіше роблять із пластику, що імітує будь-натуральний матеріал, будь то бамбук, дерево або натуральний камінь. Досить дорого коштують панелі з натуральних матеріалів, вони виглядають ефектно, але менш довговічні, ніж пластик.

Штучний камінь
Штучним каменем обробляють кути, окремі частини стіни передпокою, підстава поручнів сходів.

Освітлення
Красиво виглядає багаторівневий стеля зі світлодіодним підсвічуванням і масивна люстра, але все залежить від висоти стелі. Якщо він не високий, то краще використовувати вбудовані світильники.

Как починить паркетный пол после затопления?

​Чем занимается таможенный агент ?

Ефективне утеплення стін підвалу або кімнати

​Як створити найкращий дизайн інтерєру

Вентиляція будинку электромонтажные роботы