Будівництво цегельних котеджів

дом из кирпича Цегляні будинки мають цілу низку переваг, у числі яких - висока міцність, довговічність, здатність протистояти руйнівній дії атмосферних, геосейсміческіх і біологічних факторів.Будівництво будинків із цегли широко поширене в Росії ще й тому, що технології їх зведення добре відпрацьовані, і досить просто знайти майстрів для реалізації даного проекту.

 

Наша компанія пропонує будівництво цегельних будинків і котеджів під ключ, що відповідають усім вимогам довговічності та практичності.Крім того, ми проводимо всі етапи роботи - проектування (в тому числі - архітектурне) цегельних котеджів, розробку інтер'єрного та ландшафтного дизайну - на вищому рівні якості, з дотриманням вимог СНіПів.

 

Переваги цегельних котеджів під ключ

 

Перш, ніж говорити про будівництво цегельних будинків загалом, розглянемо всі особливості цього матеріалу.

 

Міцність. Це головна характеристика даного будматеріалу (вона маркується літерою М), яку необхідно враховувати при будівництві будинку з цегли.Якщо плануються цегляні котеджі менше трьох поверхів заввишки, слід вибирати цегла М100 - він здатний витримати навантаження 100 кг / см2.

 

Морозостійкість. Ця здатність витримувати заморозку і відтавання прямо впливає на довговічність будинків із цегли (маркується літерою F).Оптимальне число циклів заморожування / відтавання для Підмосков'я - 35 (F35).Тому в цій місцевості вибирають повнотіла керамічна цегла К 100/1/35 ГОСТ 530-95.

 

Теплозбереження. Невисокі теплозберігаючі характеристики - один з мінусів цегли.Для їх поліпшення в процесі будівництва цегельних котеджів і дачних будинків необхідно або застосовувати додаткове утеплення, або використовувати саман.У складі цегли є повітряні прошарки, які утримують тепло. Але такі цегляні будинки будуть менш міцним, якщо товщину несучих стін не збільшити в два рази.

 

Взагалі ж перепади температури в будинках з цегли будуть незначними, якщо не допускати повного охолодження таких будов.Але якщо в зимовий час цегляні котеджі не опалювалися більше двох тижнів, їх доведеться прогрівати кілька діб.

Будівництво і обробка котеджів

Будівництво та ремонт котеджів

Будівництво Каркасних Котеджів

Будівництво елітних котеджів