Гараж из металлопрофиля своими руками

Просторий і комфортний гараж - мрія кожного автолюбителя. Всім відомо, що залишати автомобіль біля під'їзду дуже небезпечно. Більше того, від цього страждає технічний стан транспортного засобу. Альтернативою цьому є купівля місця на автостоянці, але це дорого, причому найчастіше сума невиправдана.


Ми знайшли набагато краще рішення проблеми - це будівництво гаража власними силами. При цьому самим швидким і економічно вигідним варіантом стане гараж з профнастилу своїми руками. Щоб виконати всі роботи правильно і отримати гідний результат, важливо дотримуватися технологію і чітко дотримуватися наведених нижче інструкцій.

Підготовка

Перед початком будівництва радимо підготувати всі потрібні матеріали та інструменти. Кількість металопрофілю і труб під каркас розраховується виходячи з габаритів спорудження. Радимо приступати до роботи тільки після складання докладного креслення. Таку схему можна намалювати самому або завантажити готове рішення з Інтернету. Креслення набагато спрощують не тільки розрахунок потрібного матеріалу, але і всі наступні роботи.

Окремо зазначимо, що розміри гаража залежать від планованого вільного простору під інструменти і габаритів машини. Не поскупіться і постарайтеся зробити це приміщення просторим і зручним.

В процесі установки стін рекомендується робити накладання листів один на одного. Ширина напуску становить приблизно 200 міліметрів. Цей параметр слід враховувати в процесі розрахунку, щоб не помилитися з кількістю витратного матеріалу. Крім всього цього, вам знадобиться:

Щебінь;
Цемент;
Утеплювач;
Шурупи, заклепки, саморізи;
Пароізоляційна мембрана;
Профіль П-подібний.
Інструментарій: схил, лопата, шуруповерт, рівень і болгарка.

Етапи проведення робіт

Після підбору матеріалів та проведення розрахунків, беремося за підготовку майданчика. Гараж з профнастилу своїми руками краще встановити ближче до основних воротах, щоб було зручно виїжджати за територію. Продумайте все так, щоб в майбутньому не довелося проводити складні маневри по ділянці. На глибину до 10 сантиметрів знімається верхній шар землі, потім проводиться розмітка майданчика. Встановіть по периметру кілки, натягніть між ними мотузку. Цей етап забере не більше 10 хвилин, але від нього багато чого залежить.

Фундамент під гараж такого типу можна облаштовувати. Конструкція досить легка, тому вистачить ями розміром 500*500*500 мм посередині бічних сторін і в кутах. В ями засипається гравій і пісок, після чого на таку «подушку» встановлюють труби. Щоб труби-стійки стояли міцно, ями заливають бетонним розчином, опори ж треба вирівняти строго по вертикалі. Висота заливки - до рівня грунту.

Монтаж каркасу проводять тільки після повного застигання цементу. Для конструкції знадобляться труби з круглим або квадратним перетином. П-подібний профіль і труби потрібно заздалегідь нарізати в потрібній кількості. Вам повинно вистачити матеріалу для передньої, задньої і бічних стінок. Наступний крок - з'єднання деталей за допомогою саморізів. Щоб отримати максимально надійне з'єднання, саморізи прикручують з обох сторін профілю.

Зібравши всі частини каркаса, систему можна встановити. Попарно монтуються деталі торцевих і бічних стін. По кутах гаража їх з'єднують тими ж саморізами або шурупами.

Установка стін і даху

Не секрет, що металеві гаражі збираються дуже швидко. Коли каркас готовий, переходимо до монтажу стін. Спершу перевіряємо горизонтальність будови. Далі розрізаємо листи профілю. Робити це необхідно в строгій відповідності з габаритами споруди. Даний матеріал сам по собі володіє хорошою міцністю, він відмінно справляється з навантаженнями. Щоб захистити гараж з профнастилу своїми руками від температурних перепадів і опадів, радимо скористатися герметиком.

Обогреватель для гаража своими руками

Ворота из металлопрофиля своими руками

Печь долгого горения своими руками

Кованые ворота своими руками

Подъемные ворота своими руками