Правильное утепление потолка в доме

Утеплення стелі дуже відповідальний і важливий процес, від правильності якого залежить, як і теплопровідність конструкції, так і довговічність перекриттів. Відхилення в монтажі можуть призвести до застою вологи в окремих шарах утеплювача і гниття дерев'яних конструкцій. Тому утеплення будинку повинно проводитися тільки кваліфікованими майстрами.


Сам процес являє собою послідовну укладання різних матеріалів. Після очищення і підготовки поверхні на стелю кріпиться гідроізоляційний матеріал, наприклад, пергамін - вощений папір, одержувана просоченням особливого картону нафтовим бітумом. Листи пергаміну укладають внахлест не менш ніж на п'ять сантиметрів по всій поверхні стелі, особливо якщо стеля з гіпсокартону, причому листи повинні заходити на поверхню балок. Потім простір між балками заповнюється листами пінопласту, щілини між якими необхідно залити монтажною піною. Пінопласт зверху покривається ще одним шаром гідроізоляції.


Як тільки закінчена повторна гідроізоляція, можна приступити безпосередньо до монтажу самого утеплювача. На ринку представлена величезна кількість видів утеплювача з різними співвідношеннями ціни-якості. Візьмемо приклад мінеральну вату - дуже поширений і досить дешевий матеріал на основі скловолокна. Закріплюємо листи утеплювача в шаховому порядку у два шари, перекриваючи другим шаром стики першого. На закінчення утеплювач можна обшити вагонкою та приступити до фінішної обробки приміщення.

Джерела безперебійного живлення

Заливка підлоги: робимо самі

Плавающая стяжка по теплоизоляции