Основні принципи будівництва фундаменту


Після вишукувальних та проектних робіт, які дозволили повністю розрахувати необхідні навантаження і вибрати тип фундаменту і cтройматеріали для фундаменту, починається етап будівництва фундаменту - розмітка, - тобто позначення меж майбутньої будови. 

Для построения крепкого фундамента необходимо купить бетонные смеси, которые обладают наивысшим качеством. ООО «Орион-Транс» занимается продажей бетонных смесей подходящего качества. Все материалы протестированы в лабораторных условиях и обладают хорошими характеристиками. Вы можете приобрести бетонную смесь по цене производителя к тому же получить дополнительные бонусы.

Після того, як розмітка виконана, починається етап земляних робіт (наприклад, буряться отвори під палі або ж розробляється траншея під стрічковий фундамент); проводиться підготовка подушки (піщаної або гравійної), від якої залежить міцність майбутнього фундаменту, рівномірність розподілу навантаження на грунт і загальний рівень надійності конструкції щоб відповідати загальним принципам будівництва фундаменту.

 Після цього проводиться безпосередньо установка основних несучих елементів (монтаж паль, стовпів або ж заливка бетону в опалубку). До слова, саме на цьому етапі передбачається організація теплозахисту, вологозахисту і вентиляції фундаменту. Слід зазначити, що залежно від ширини фундаменту і конкретної використовуваної технології процес будівництва фундаменту для будинку може мати свої особливості, але в цілому залишається саме таким.


Після закладки фундаменту настає етап зведення стін, пристрою даху, укладання покрівельного матеріалу. До речі, якщо ваш будинок буде в місті, задумайтеся про зелену покрівлі.

Основні переваги каркасного будинку

Будівництво будинків котеджів Фото

Будівництво Котеджів Фундамент

Індивідуальне навчання татуажу