Бітумні покрівлі


Бітум - один з кращих природних матеріалів. Отримують його і штучним шляхом при перегонці нафти. Використовують бітум для виробництва покрівельних матеріалів. Сьогодні для їх виготовлення використовується окислений або модифікований бітум, причому останній вважається більш стійким. Полімерні добавки - модифікатори - надають бітумним виробам морозостійкість і еластичність.

Для південних районів в якості модифікатора кращим вважається атактический поліпропілен (АПП), для північних - штучний каучук стирол-бутадієн-стирол (СБС). Бітумно-полімерні матеріали в десятки разів міцніше і істотно дорожче бітумних.

Лучшим покрытием для Вашего двора станет тротуарная плитка стоимость, высокое качество которой обеспечит долгую жизнь такому покрытию.


Поверхня виробів може покриватися мінеральними посипаннями або металевою фольгою, що підвищує термін служби покрівлі і також робить її більш естетичною. Покрівельні бітумні матеріали діляться на рулонні, штучні (листові). Останні виступають у вигляді хвилястих бітумних листів або м'якої черепиці.

рулонні покриття
Рулонні покрівельні матеріали являють собою полотнища шириною близько метра, скачані в рулони загальною довжиною 7-20 м. Товщина матеріалу складає 3-6 мм. За структурою полотна розрізняються основні та безосновние покриття, в якості основи сучасного матеріалу може служити стеклохолст, полімерні матеріали. Міцність і еластичність основи - важлива характеристика рулонного бітумного покриття.

Підвісні стелі

Стеля підвісна

Фальцева покрівля

Монтаж козирка

Піч для лазні