Гіпсокартон в будівництві котеджівОдними з найпоширеніших елементів багаторівневої стелі являеются криві елементи з гіпсокартону. Вони в свою чергу можуть утворювати овал, коло, хвилю, арку, різні плавні переходи і закінчення стельових конструкцій. Як же зробити такі елементи самостійно?

Вся справа в техніці згинання металевого профілю та гіпсокартону детально обговорена тут. Для цих цілей може підійти абсолютно будь-який профіль. Це залежить виключно від нашої майбутньої конструкції. Якщо у нас вузька конструкція, то можна брати профіль UD, якщо щірокій - використовуйте CD. Для того, що б профіль повторював всі наші вигини, необхідно зробити спеціальні надзрези на двох з трьох полиць профілю через 50-70 мм кожен. Робляться вони ножицями по металу або болгаркою.

Залежно від того, якою частиною буде кріпитися наш профіль, можливо два варіанти виконання надрізів: У першому випадку надрізають обидві бічні частини профілю, залишаючи його підставу цілим. Підстава профілю має ребра жорсткості і такий варіант добре підійде для виготовлення арки з гіпсокартону, кола або його частин. Необхідно пам'ятати, що чим менший радіус, тим частіше повинні бути надрізи.

Ще одним варіантом як зігнути профіль є той, при якому надрізати необхідно основу і одну з бічних полиць профілю. Такий варіант буде більш підходящим для виготовлення хвилеподібних елементів і овалів. Кріпиться вигнутий профіль саморезом в кожен надрізаний елемент. Однак для утворення необхідної нам жорсткості і стійкості, профіль додатково посилюється перемичками...

Будівництво і обробка котеджів

Будівництво Каркасних Котеджів

Будівництво та ремонт котеджів

Будівництво будинків і котеджів