Несколько слов о керамической черепице

Керамічна черепиця є царицею матеріалів для покрівлі. Вона відома людству з давніх часів. Але досі цей покрівельний матеріал залишається затребуваним у споживачів.


Якщо будівля була вкрита дахом з добротної керамічної черепиці навіть десятиліття тому, то воно виглядає сьогодні так, як ніби покрівельні роботи ще недавно виконувалися.

У цього матеріалу для покрівлі є маса переваг:

стійкість до негативного впливу зовнішніх умов;
вогнетривкість;
невисока теплопровідність;
довговічність і надійність;
чудові властивості шумоізоляції.

 Займаючись будівництвом будинку, не варто забувати і про роботу. До речі, якщо потрібні мостові крани, їх можна придбати в спеціалізованій компанії;
опірність зовнішнім хімічних і механічних впливів;
не потребує ремонту та оновлення;
збереження привабливого зовнішнього вигляду навіть після багатьох років служби.


Керамічна черепиця має чималу вагу, проте для її монтажу немає необхідності встановлювати дуже потужну конструкцію крокв і обрешітки. Для цього покрівельного матеріалу потрібні звичайні крокви, мають стандартне перетин. Але при їх установці слід дотримуватися менший крок, ніж зазвичай.

Завдяки широкій колірній гамі, різноманітністю текстур і форм можна підібрати варіант для покрівлі будь-якого стилю. Подібний матеріал виглядає стильно і красиво в будь-якому випадку. Порівняно з металевої черепицею вага керамічної більше на 25-30%. Зазвичай її використовують на дахах, кут нахилу яких становить 22-60 градусів.

Облицовка пола керамической плиткой

Межкомнатные двери купе своими руками

Печь долгого горения своими руками

Кровельный материал - металлочерепица