Дом из соломы Подробнее

Зробив рівно половину роботи з штукатуркою зовні :) Але в цьому сезоні знову явно не встигну доробити до кінця. І знову не сильно переживаю з цього приводу - головне, що солома закрита і в такому стані вона може чекати своєї години вже спокійно хоч п'ять років (тьху-тьху-тьху)) Ось як виглядає другий шар штукатурки - стіни стали набагато більш рівні...

Працювати зі штукатуркою вдається в темпі вальсу - один мішок за 1 годину йде приблизно, або 2/3 стіни в день. В принципі, досить швидко, мені здається. Але втомлюєшся від одноманітності дій - приніс води, замешал, потягнув, наляпав, розмазав, перетягнув лісу, наляпав, розмазав, заліз, сліз, і так далі...

Два-три дні такої роботи - і хочеться переключитися... Що я і робив, власне - пішов вже глини накопав і замазав глиною стінки в одній кімнаті всередині. Колір інший - можна сказати, що переключився) Але це вже інша історія, про неї наступного разу!

Створити в штучному будівельному матеріалі дихаючу структуру дерева майже неможливо.Мікроклімат, який має дерев'яний котедж, дуже підходить для людини.Стіни з натурального дерева не дають повітрю бути сирим. Невелика вологість і комфортний мікроклімат завжди йдуть на користь здоров'ю людини.Серед усіх будівельних матеріалів як натуральних, так і штучних, дерево має найвищу теплопровідність.

Щоб обігріти дерев'яний котедж потрібно небагато енергії, порівняно з котеджем, побудованим з цегли або якого-небудь іншого матеріалу.Дерево добре утримує тепло, тому на обігрів вимагає небагато енергії, взимку в будинку буде тепло, а влітку - прохолодно.Дерево має хорошу міцність, і тому котеджі, побудовані з дерева, обробленого спеціальним розчином, не деформуються.

Після установки косоурів приступають до спорудження майданчика і ступенів. На лаги набивають дошку і потім кріплять щаблі. Для фіксації елементів використовують саморізи. Капелюшки кріплення слід втопити у деревину на кілька міліметрів.

Скотч алюмінієвий є практично незамінною річчю в господарстві. Він чудово підходить в якості помічника у монтажних і ремонтних роботах. Покупка цього високоякісного матеріалу допоможе забути про незручності. Прийнятна ціна безумовно порадує покупців

Серед усіх видів стель представлених на ринку на сьогоднішній день найбільшою популярністю користуються глянсові натяжні стелі, що саме по собі й не дивно, оскільки палітра таких стель дуже велика, а тому абсолютно не проблема в підборі кольору стель під колір стін.

Ремонт дощатої підлоги

Козловой кран

Як обрати електродриль

Епоксидні підлоги