Подъемные ворота своими руками

Стулки підйомних воріт відрізняються особливою зручністю серед усього різноманіття конструкцій воріт. Система є надійної, якісної та компактною (у відкритому положенні біля верхньої кромки отвору видно тільки нижній торець). Єдиним недоліком можна назвати високу вартість такого типу воріт. Звичайно ж, щоб заощадити кошти, можна виготовити підйомні ворота своїми руками.

 Наша фирма предлагает услуги по проверки водяных счётчиков прямо на дому. Подробную информацию вы можете найти и вы ознакомитесь с нашими услугами и сможете оформить заказ.


Підйомні ворота: поворотні і секційні.

В даному випадку ми одержуємо такі ж якості, що і у заводського аналога: захищеність від злому, міцність, зручність у використанні і теплозахист. Тобто виконуються всі необхідні нам вимоги, але без дорожнечі, настільки характерної для промислових виробів.

Види підйомних воріт

Підйомні ворота можна розділити на два різновиди:

Підйомно-поворотні (Заради інтересу можете ознайомитися з матеріалом: «Підйомно-поворотні ворота своїми руками«);
Підйомно-секційні (Заради інтересу можете ознайомитися з матеріалом: «Секційні ворота своїми руками«).
Секційний тип має складене полотно, виготовлене з певної кількості панелей висотою в 50 див. Таке полотно при відкритті воріт «затягується» під саму стелю, після чого опускається вниз.

Якщо говорити про матеріал, з якого виготовляють полотно, то це може бути пластмаса, дерево або сталь. Панелі в таких воротах з'єднуються за допомогою шарнірних петель.

Підйомно-секційні ворота.

Підйомно-поворотні - це тип воріт, який представляє собою конструкцію, в якій при відкриванні воріт піднімається цілісна стулка. Вона, як і в першому випадку, висувається під саму стелю.

Реалізувати цю ідею дозволяє шарнірно-рычажковый механізм. За рахунок своєї міцності система такого типу прекрасно захищає від проникнення злодіїв.

Підйомно-поворотні ворота.

Ще однією перевагою даного типу є безшумність роботи. Досягти цього вдалося завдяки напрямних і спеціальним роликом.

Звичайно ж, найважливішим є те, що поворотно-підйомна конструкція може бути легко виготовлена своїми руками. Потрібно лише ознайомитися з теоретичною стороною питання і заздалегідь підготувати комплектуючі.

Виготовивши підйомні ворота своїми руками, ви зможете самостійно проконтролювати якість виконання всіх етапів роботи і істотно заощадити фінансові ресурси.


Особливості виготовлення підйомних воріт своїми руками

Перед тим, як приступати до створення саморобних воріт, необхідно спочатку визначитися з механізмом відкривання. Вибір лежить між механізмом на противагах і шарнірно-рычажковым механізмом. Обидві конструкції надійні, прості і досить популярні. Варто лише сказати, що перший варіант частіше використовується у разі масивних, важких воріт.

З'ясувавши цей момент, переходимо до проектування майбутніх воріт. Для цього необхідно зняти з отвору розміри, зробити чіткий ескіз (можна вибрати з готових схем). Наступний етап - підготовка інструментів і матеріалу.

Необхідні інструменти

Для виконання роботи вам знадобляться:

Металеві штирі;
Дерев'яні бруски (стельові перетином 100*100 мм, для коробки - 120*80);
Металевий Прут для регулятора напруги (діаметр - 8 міліметрів);
Пружина, d=3 см;
Швеллерный кронштейн;
Куточок на рейки.
Виготовлення підйомних воріт своїми руками

Після цього можна переходити до безпосереднього виготовлення воріт.

1 Коробку збирають з одного поперечного і двох вертикальних брусків. З'єднати бруски можна за допомогою косинців або сталевих пластин. Низ коробки заглиблюють в стяжку підлоги на 2 див.
2 За допомогою штирів коробку кріплять в прорізі.
3 Потім збирається і обшивається щитом рама полотна воріт. Зовні виріб можна покрити листовим залізом.
4 найскладніший етап - створення механізмів для переміщення. Опору для механізму виготовляють з куточка. Швеллерный кронштейн прекрасно послужить для створення опори під пружину. Щоб закріпити швелер, необхідно просвердлити в одній з полиць три отвори.
5 Рейки для переміщення воріт можна спорудити з двох кутиків. Для цього складаємо два вироби і зварює по одному краю. В процесі робіт важливо контролювати внутрішнє відстань між вершинами куточків (оптимальна відстань - 50 мм).
6 Тепер приварюють рейці до пластині, до іншого кінця рейки приварюють частина швелера. Сам швелер кріпиться до стельового бруска за допомогою болта. Щоб виготовити якісні підйомні ворота своїми руками, важливо стежити за горизонтальністю направляючих. Полотно можна додатково удосконалити спеціальними механізмами захисту від злому, пристроями безпеки і стопорними системами.

​Тканевый потолок своими руками

Доводчик двери своими руками

Монтаж сайдинга своими руками

Кованые ворота своими руками

Как сделать сауну своими руками