Будівництво котеджів з Цеглини: Вартість

 Щоб визначити вартість будівництва за обраним проектом необхідно скласти кошторисний розрахунок.

Вартість будівництва будинку складається з:  
- вартості матеріалів (цегла, бетон, арматура та інше) (матеріали),  
- вартості машин і механізмів (кран, бетононасос, вібротрамбовка і т.д.) (мм),  
- заробітної плати робітників (з / пл),  
- накладних витрат організації (НР),  
- кошторисної прибутку організації (СП).

(З / пл + мм + матеріали) + НР + СП = вартість будівництва  
При складанні кошторисного розрахунку обсяг матеріалу береться з проекту.В грамотно складеному проекті це кількість вже пораховано і знаходиться в специфікації, а якщо такої немає, то кількість потрібного матеріалу розраховується шляхом найпростіших геометричних розрахунків (площа, об'єм ...).

 

Вартість матеріалів береться з довідника ССЦ (довідник регіонального центру ціноутворення в будівництві по Ленінградській області) або за прайсами постачальників.

 

Витрати на експлуатацію будівельних машин і механізмів визначаються виходячи з даних про час використання (нормативної потреби) необхідних машин (машино-година) і відповідної ціни за 1 маш.-година експлуатації машин.

 

Визначення кошторисних витрат з оплати праці робітників Замовник і Підрядник має право самостійно визначати за узгодженими розрахунками в складі договірних цін на будівельну продукцію (роботи, послуги).

Накладні витрати враховують витрати будівельної організації, пов'язані із створенням загальних умов виробництва, його обслуговуванням, організацією та управлінням.

Кошторисна прибуток - сума коштів, необхідних для покриття витрат будівельної організації на розвиток виробництва.

 

Нарахування НР і СП при складанні кошторисних розрахунків проводиться в кінці розрахунку за підсумком прямих витрат.

Загальна площа 256,5 м  
Площа 150 м

 

Компактний заміський будинок - котедж відпочинок для сім'ї з 3-4 осіб.Взаємодоповнюючі елементи оздоблення фасадів надають будівлі неповторне «обличчя», індивідуальність, створюють враження цілісності. Стіна у вхідний частини частина головного фасаду облицьована штучним каменем.Цю частину фасаду утворюють балкон і ганок. Балкон також виконує функцію навісу над дверима.


Витончені рішення, продумане планування котеджу, розумна і зручна організація внутрішнього простору - все це, безумовно, приверне людей з тонким смаком, що цінують оригінальність і комфорт. Просторий хол на першому поверсі веде в чудовий камінний зал, затишний і елегантний.Приватна зона зі спальнями та дитячої ігрової кімнатою розташована на другому поверсі.Двері з усіх спалень ведуть на балкони, що надає додаткові можливості для комфортного відпочинку.

Будівництво котеджів з Цеглини

Будівництво котеджів з Цеглини Ціна

Будівництво Котеджів Вартість

Будівництво котеджів під ключ Вартість