Будівництво котеджів з Цеглини

За свою більш ніж тисячолітню історію цегла міцно увійшов у свідомість людей, як самий довговічний будівельний матеріал.У наш час будівництво цегельних будинків під ключ залишається як і раніше актуальним.Будинок з цегли - це втілення надійності, практичності, комфорту і безпеки.Тільки відносно будинку з цегли можна сказати: «Мій дім - моя фортеця!"

  Будівництво котеджів з цегли під ключ - це використання самого якісного і екологічного будівельного матеріалу.Будинки з цегли стоять більш 100 років, і затишний, але водночас просторий котедж, стане вашим фамільним маєтком.Будівництво будинків із цегли відбувається за індивідуально розробленими проектами цегельних будинків.Вибір цегли будь-якого кольору і фактурної поверхні дозволяє внести індивідуальність у екстер'єр, а часом і в інтер'єр будинку.Такий будинок по праву може вважатися самим-самим з усього розмаїття котеджів.
Строительство домов из кирпича Будівництво цегляних будинків є самим пріоритетним і переважним видом будівництва.Цегляний будинок - це, як правило, будинок преміум класу, дорогий, призначений для цілорічного проживання.Будівництво будинків із цегли має дуже багато переваг. Цегляний будинок прослужить не одному поколінню і при цьому не втратить зовнішніх і експлуатаційних якостей.
Цегла - це матеріал, який протягом багатьох десятиліть збереже свої звуко-і теплоізоляційні властивості, щільність, міцність, морозостійкість на вищому рівні.Кам'яні будинки найменше схильні запаленню - це основний чинник, що впливає на вибір матеріалу для будівництва будинків.
Цегла і бетон є матеріалами високого класу вогнестійкості, тому будівництво цегельних будинків під клююч буде гарною гарантією захисту вашого майна від загоряння.

Фундамент

Будинок з цегли найважчий і, тому фундамент потрібно використовувати тільки монолітну плиту, свайний (буронабивні палі), влаштування ростверку.

Будівництво котеджів з Блоків

Будівництво Котеджів Піноблок

Будівництво Котеджів Челни

Будівництво котеджів з Панелей

Будівництво котеджів з Колоди