Будівництво котеджів з Цеглини Ціна

На сьогоднішній день цегла є найпопулярнішим будівельним матеріалом, застосовуваним в малоповерховому будівництві.Причина такої популярності досить проста: на ринку будівельних матеріалів систематично з'являються нові типи цеглин різної форми та кольорів.Цей матеріал доступний у всіх відносинах, плюс, дозволяє втілити в життя найсміливіші дизайнерські задумки.

Проектування

Будь-яке будівництво починається зі створення проекту.Сьогодні ми пропонуємо нашим клієнтам два варіанти: індивідуальний проект котеджу дому та типовий проект цегляного будинку під ключ.

Що вибрати?

Індивідуальний проект - це створення будинку вашої мрії з урахуванням всіх вимог.У тісній співпраці з нашим архітектором створюється зовнішній вигляд і оздоблення проекту будинку, про який мріяли ви і ваші близькі.Як правило, вартість індивідуального проекту вища за вартість типового.

Типові проекти цегляних котеджів та будинків - це відпрацьований варіант будівництва, раніше використовуваний при зведенні малоповерхових житлових будинків.Оригінальність оздоблення тут відходить на другий план, але при цьому всі інші аспекти залишаються на висоті: естетика, надійність, довговічність, міцність і т.д. Вибираючи типовий проект, ви маєте можливість заощадити на первісних витратах будівництва ні одну тисячу рублів.

Будівництво цегельних будинків під ключ

Наша компанія надає послугу будівництва будинків із цегли під ключ.Ми акцентуємо вашу увагу на те, що дана послуга носить комплексний характер.Іншими словами, наші клієнти позбавляються від будь-яких турбот, доробок, доопрацювань.Ми отримуємо завдання і прикидається його в життя. По закінченню терміну робіт, ви отримуєте повністю придатний для життя будинок.В основному для будівництва цегельного будинку під ключ використовується подвійна щілинна цегла.

Обслуговування - будинок цегляний під ключ, включає в себе:

 • Створити дизайн інтер'єру;
 •  
 • neposredstvennoe будівництво (структура основою, Зведення коробка будинку, дахи);
 •  
 • авторський нагляд.Систематичні перевірки дотримання якості будівництва, термінів, етапності;
 • Будівництво котеджів з Цеглини

  Будівництво котеджів з Панелей

  Будівництво котеджів з сіп панелей

  Будівництво котеджів під ключ Ціни

  Будівництво котеджів під ключ Ціна