Кровельный профнастил: особенности материала и применение

Профнастил, різновидів якого існує декілька, є одним із широко використовуваних останнім часом матеріалів. Це обумовлено низкою причин - привабливим зовнішнім виглядом, достатньою стійкістю до впливів навколишнього середовища і прийнятною вартістю. Сфера застосування профнастилу різноманітна - він використовується в якості огороджувальних конструкцій, як незнімна опалубка застосовується для обробки поверхонь стін, проте найчастіше профнастил вибирають для пристрою покрівлі.

Покрівельний профнастил: особливості матеріалу і застосування


Покрівельний профнастил від інших різновидів цього матеріалу відрізняється рядом конструктивних особливостей і деякими технічними характеристиками. Виглядає він як гофрований лист того або іншого кольору - тобто, майже також, як і інші види профнастилу. Однак нижня хвиля у покрівельного значно ширше, ніж у інших моделей, так і товщина цього матеріалу більше.

Крім того, у покрівельних листів є капілярна канавка, розташована вздовж однієї з бокових сторін профнастилу, завдяки чому суттєво збільшується надійність поздовжнього стику кожного з покрівельних елементів. Наступна відмінність покрівельного профнастилу від інших його видів полягає в тому, що при виготовленні матеріал покривається спеціальним захисним шаром, тому якщо ви вирішили придбати профнастил покрівельний в Мінську або де-небудь ще, можете не сумніватися - він не буде піддаватися корозії, зможе витримувати значні навантаження і прослужить досить довго.


Вибираючи профнастил в якості покрівельного покриття, врахуйте, що поряд з достоїнствами, є у нього і деякі недоліки. Наприклад, до одного з них можна віднести його «гучність», втім, цей недолік можна легко усунути, якщо при влаштуванні даху застосувати хороші звукоізолюючі матеріали. До ще одного недоліку покрівельного профнастилу можна віднести його здатність «притягувати» небесне електрика (блискавки) - ця проблема вирішувана, адже для забезпечення безпеки можна використовувати заземлення.

Кровельный материал - металлочерепица

Звукоізоляційний процес житлового приміщення

Асфальтобетон - технології виготовлення і переваги

Лоджия и балкон несколько схожи, но имеют несколько отличий.

Функциональность современной кухонной мебели