Будівництво Котеджів Орел

солнечный Компанія FedEx вирішили Стати maloétažnoe споруджуваний протилежному полюсі "Suburbia."  
Поле губернатор Orlovskoj Олександр Козлов і президент developerskoj Компанія Валерій Šumilin підписали угоду про співпрацю.Шумілін - виходець з Орла, він керував Орловської продовольчою компанією.Тепер займається освоєнням земель під комплексну забудову.  
Селище «субурбіі», наприклад, будує якраз Fedeko.  


Мікрорайон «Сонячний» загальною площею 25 га буде побудований на брянському напрямку в рамках проекту «Новий Орел».(ОрелГрад розповідав про це масштабному проекті тут).  


Уже в 2014 році Fedeko планує ввести в експлуатацію 20 тис.кв.метрів, в 2015 році - 30, щоб до кінця 2016 завершити будівництво та ввести в експлуатацію 100 тисяч кв.метрів житла, забезпечивши котеджами і земельними ділянками 2, 5 тисячі сімей.Вартість квадратного метра передбачається на 20 відсотків нижче, ніж у місті.
Обіцяна також вся необхідна інфраструктура - школа, дитсадок, зелені сквери, парковки, торговельні об'єкти.

«Коли вирішили будувати будинок, я була на 6-му місяці вагітності. Дуже хотілося привезти малюка в новий будинок, тому за швидкість будівництва вибрали збірні будинки з панелей. Так як будівництво було розпочато в кінці вересня, дуже переживала, чи встигнуть, чи буде в будинку тепло.

Результат перевершив всі очікування: в великий, світлий і, головне, дуже теплий будинок в'їхали ще до пологів, із задоволенням облаштовували дитячу. Зараз мій синок вже освоює повзання, і я не боюся за його здоров'я: ніяких протягів і холодних підлог навіть на першому поверсі немає і в помині. Колишнє житло і цифри на рахунках комунальних платежів зараз пригадуються, як страшний сон ».

Тільки дерево і камінь Стиль «шале», що зародився у Савойї - провінції південно-східній Франції, має на увазі будівництво заміських будинків з підручних матеріалів - каменю та дерева.Із зібраних на полях каменів зводили фундамент і цокольний поверх, а мансарда будувалася з листяних порід деревини.Холодний, але міцний низ і теплий продувається верх - оптимальний принцип побудови житла в гірських умовах.Поступово шале, спочатку використовувалися для укриття від негоди, ставали все більш комфортабельними, але принцип побудови залишився незмінним.

Будівництво Котеджів Бізнес

Будівництво Котеджів Дач

Будівництво Котеджів Відео

Будівництво Котеджів Ціни

Будівництво Котеджів Ключ