Будівництво Котеджів Орел

солнечный Компанія FedEx вирішили Стати maloétažnoe споруджуваний протилежному полюсі "Suburbia."  
Поле губернатор Orlovskoj Олександр Козлов і президент developerskoj Компанія Валерій Šumilin підписали угоду про співпрацю.Шумілін - виходець з Орла, він керував Орловської продовольчою компанією.Тепер займається освоєнням земель під комплексну забудову.  
Селище «субурбіі», наприклад, будує якраз Fedeko.  


Мікрорайон «Сонячний» загальною площею 25 га буде побудований на брянському напрямку в рамках проекту «Новий Орел».(ОрелГрад розповідав про це масштабному проекті тут).  


Уже в 2014 році Fedeko планує ввести в експлуатацію 20 тис.кв.метрів, в 2015 році - 30, щоб до кінця 2016 завершити будівництво та ввести в експлуатацію 100 тисяч кв.метрів житла, забезпечивши котеджами і земельними ділянками 2, 5 тисячі сімей.Вартість квадратного метра передбачається на 20 відсотків нижче, ніж у місті.
Обіцяна також вся необхідна інфраструктура - школа, дитсадок, зелені сквери, парковки, торговельні об'єкти.

«Коли вирішили будувати будинок, я була на 6-му місяці вагітності. Дуже хотілося привезти малюка в новий будинок, тому за швидкість будівництва вибрали збірні будинки з панелей. Так як будівництво було розпочато в кінці вересня, дуже переживала, чи встигнуть, чи буде в будинку тепло.

Результат перевершив всі очікування: в великий, світлий і, головне, дуже теплий будинок в'їхали ще до пологів, із задоволенням облаштовували дитячу. Зараз мій синок вже освоює повзання, і я не боюся за його здоров'я: ніяких протягів і холодних підлог навіть на першому поверсі немає і в помині. Колишнє житло і цифри на рахунках комунальних платежів зараз пригадуються, як страшний сон ».

Тільки дерево і камінь Стиль «шале», що зародився у Савойї - провінції південно-східній Франції, має на увазі будівництво заміських будинків з підручних матеріалів - каменю та дерева.Із зібраних на полях каменів зводили фундамент і цокольний поверх, а мансарда будувалася з листяних порід деревини.Холодний, але міцний низ і теплий продувається верх - оптимальний принцип побудови житла в гірських умовах.Поступово шале, спочатку використовувалися для укриття від негоди, ставали все більш комфортабельними, але принцип побудови залишився незмінним.

Будівництво Котеджів Дач

Будівництво Котеджів Відео

Будівництво Котеджів Терем

Будівництво Котеджів Ключ