Будівництво Котеджу Ціна

Смета строительства дома

 

 

Початковий етап будівництва будинку котеджу передбачає складання кошторисів будівництва.Пам'ятайте про Будівництво заміського будинку зобов'язаний включити витрати на матеріал для зведення фундаменту, стін, даху і perekrytij učityvat 'всі види робіт.Маючи на руках розрахунки по витраті будівельних матеріалів, вартості робіт і коробки будинку, ви зможете регулювати витрати на будівництво.

 

Будівельний сезон 2014 року. Як завжди на початку кожного будівельного сезону, ми підготували невеличку пам'ятку для приватного забудовника, яка сподіваємося, допоможе їм побудувати з мінімальними проблемами свій заміський будинок.

 

Якість будівельних робіт та вартість будівництва заміського будинку.Складання кошторису будівництва та структура витрат на будівництво будинку.

 

Мета даної статті показати потенційному забудовнику співвідношення ціни та вартості будівництва того чи іншого типу фундаменту.Особливо цікаво це знати буде тим забудовникам, які мають можливість вибирати з рекомендованих йому геологами і архітекторами типів фундаментів, які будуть відповідати необхідним умовам будівництва.

 

Розвиваючи тему вартості будівництва заміського будинку, ми публікуємо матеріал про основні види, застосовуваних в Московській області конструкціях несучих стін складених з газобетонних блоків.

 

Тема цього матеріалу народилася також в результаті численних бесід із забудовниками приватного житла.Основним критерієм для більшості забудовників є вартість 1 кв.м. в тієї чи іншої технології будівництва будинку. Тобто перш ніж вибрати проект будинку забудовник хоче знати, а який будинок, цегляний, з газоблоків, каркасний або брусової буде дешевше побудувати.

 

Будівництво коробки одноповерхового будинку обходиться дешевше, ніж будівництво одноповерхового будинку з мансардним поверхом і тим більше двоповерхового будинку з мансардним третім поверхом, але це в абсолютних цифрах.Але якщо ми підрахуємо вартість 1 кв.м. корисної площі, то побачимо зовсім іншу картину.Вартість 1 кв.м. одноповерхового будинку обходиться замовникові істотно дорожче, ніж у двоповерхового і мансардного будинку.

 

В цьому матеріалі ми розглянемо два найбільш економічних виду перекриттів застосовуваних при будівництві заміських будинків - це перекриття по дерев'яних балках і підлоги по грунту.Щоб зрозуміти, скільки коштуватиме 1 кв.м. перекриттів і підлог по позначених конструкціям розглянемо приклад перекривається приміщення розміром 5х5 м.і з висотою цоколя 60 см. від рівня землі.

Будівництво Котеджів Ціни

Будівництво Котеджів Відео

Будівництво Котеджів Дач

Будівництво Котеджів це