Будівництво монолітно Котеджів Ціни

строительство каркаса из монолитного бетона У сучасному будівництві все більшу популярність знаходить монолітне зведення стін, стійок і перекриттів з використанням монолітного бетону.

Якщо раніше монолітний бетон використовувався в основному тільки в повнозбірному будівництві, то сьогодні його все частіше використовують і в приватному житловому будівництві, зведенні коттеджейс використанням комбінованих конструкцій, де потрібна додати оригінальність архітектурного стилю будівлі або нестандартність його конструктивних елементів.

Суть технології полягає в наступному: на місці будівництва за допомогою опалубок виготовляються спецформи для стін, колон, стовпів, арок будівлі і т.д., в які встановлюють арматуру і заливають конструкційний бетон.Після затвердіння на виході - отримують готовий конструкційний елемент споруди, каркас з бетону.Опалубка видаляється або стає частиною споруди (при використанні незнімної опалубки).

  строительство монолитного каркаса

 

Розглянемо переваги і недоліки даного типу будівництва:  
Переваги такого будівництва:  
1. Гнучкість у створенні вільних планувань (будь-яка ширина прольотів, висота стель і геометрія стін)  
2 Відсутність швів і як наслідок проблем стикування і герметизації стін і перекриттів.
3. монолитный каркас Монолітний залізобетон легко витримує великі навантаження, що дозволяє задавати меншу товщину зводяться стін, знижується навантаження на фундамент і витрати на його зведення.

 

Недоліки:  
1. Збірка-виготовлення всіх конструкційних матеріалів під відкритим небом безпосередньо на об'єкті будівництва.
Переміна погодних умов, особливо з пониженням температури уповільнює процес затвердіння бетону.т.к. збільшується час необхідної витримки моноліту до випаровування вологи і сутички хімічних речовин.
2. Робота в зимовий час вимагає використання електропідігріву: «гріють» опалубки, арматури, добавки регулюючі терміни схоплювання.

 

3. Необхідно суворе дотримання всіх технологічних етапів виготовлення монолітної конструкції бетону та контролю за їх дотриманням з боку вищевказаного робочого персоналу.

Будівництво котеджів з піноблоків Ціни

Будівництво Каркасних Котеджів

Будівництво елітних котеджів

Будівництво монолітно Котеджів

Будівництво Каркасних Котеджів під Ключ