Будівництво Котеджів Ціни

Повернутися до списку статей

 

Сьогодні ціни на будівництво котеджів, ціни на індивідуальні будинки (включаючи вартість робіт, матеріалів та всі супутні витрати) в нашій компанії починається приблизно від 12 000 рублів за 1 кв.м. загальної площі.

 

В цьому сенсі, деякі проекти є досить економічними:

 

В ціну силового комплекту будинку входять такі види робіт:

• Подшивка карнизів

 

В загальному випадку ціни на будівництво котеджів, ціни на індивідуальні будинки залежать від безлічі факторів.Перш за все, це:

• Кількість поверхів і т.п.

 

Слід враховувати, що за інших рівних умов:

• Чим менше загальний обсяг будинку, тим вище ціна 1 кв.м. площі

 

Будівельна асоціація «Свій Дім» спеціалізується на будівництві будинків, котеджів за індивідуальними проектами.При цьому, розробка індивідуального проекту практично не впливає на вартість будівництва будинку.Справа в тому, що комплекс проектних робіт, від ескізів до альбому конструктивних рішень, входить у вартість будівництва будинку і становить не більше 3% загальної кошторисної вартість будівництва будинку.

 

Втім, якщо Замовник звертається до нас для будівництва котеджу за наявним у нього готовому робочому проекту або він вибирає проект з каталогу нашої компанії, і в проект не вноситься ніяких змін, то вартість будівництва будинку в цьому випадку буде, зрозуміло, знижена на ті самі 3%.

Будівництво Котеджів Бізнес

Будівництво Котеджів Челни

Будівництво Котеджів Фірми