Будівництво Котеджів Ціна за Метр

В індивідуальному котеджному будівництві поняття - "ціна квадратного метра" дуже розпливчаста.Все "індивідуально". Хочете приблизно прикинути вартість? Перейдіть в наш калькулятор, а краще приходьте до нас в офіс, де ми зможемо обговорити всі нюанси.

 

Типовий проект будинку - 15 000 рублів.

 

Індивідуальний проект котеджу-від 100 рублів за квадратний метр котеджу "по підлозі".

 

Цегляний (блочний) будинок - ціна від 18 000 рублів за квадратний метр по підлозі.

 

Дешевий або безкоштовний сир буває в мишоловці. Якщо людина знайшов дешевого підрядника свого Строітелство - значить його вдало обдурили.

 

Величина витрат на будівництво котеджу включає в себе витрати на будівельні матеріали, підведення комунікацій та оплату будівельно-монтажних робіт.

 

При складанні кошторису на будівництво котеджу ми застосовуємо комп'ютерний метод розрахунку, який дозволяє точно зафіксувати остаточну вартість котеджу і уникнути помилки (вартість фіксується і не підвищується).

 

Вартість квадратного метра житла - це величина вельми умовна, яка більше застосовна для однотипного соціального житла.Щоб назвати вартість метра необхідно зрозуміти, що і як у своєму майбутньому будинку хоче бачити Замовник.

 

Будинок може бути ДЕРЕВ'ЯНИМ, кам'яні, каркасні або з інших матеріалів.Вартість котеджу може залежати від архітектурної форми будинку, від його площі, від типу несучої здатності грунту, наявності електрики на об'єкті, віддаленості об'єкта від інфраструктури, висоти передбачуваного об'єкта, від пори року (сезонність) будівництва, терміну будівництва і т.д.

 

Зазвичай віртуальна ціна квадратного метра озвучується для об'єкта з так званої "чорнової обробкою".Адже "чистове оздоблення" може бути дуже дорогою.

 

Слід пам'ятати, що чим більше ви ЕКОНОМИТЕ НА БУДІВНИЦТВІ, ТИМ БІЛЬШЕ "підступ" ЗНАЙДЕТЕ У НОВОМУ ДОМІ.Такі неприємності, як поразка грибком, розтріскування стін, неправильна робота системи опалення та подальший надмірний знос опалювального обладнання, холод в будинку, намокання і гниття підпокрівельного простору...

Будівництво Котеджів Бізнес План

Будівництво Котеджів Бізнес

Будівництво Котеджів Піноблок

Будівництво Котеджів Фундамент