Будівництво фахверкового Котеджів

В одному з кращих підмосковних селищ 15 вересня 2011 компанія ОСКО-ХАУС почала будівництво котеджу фахверк.Селище Микільська Слобода розташований на 9 км Новоріжского шосе в унікальному місці.Від дороги селище захищений сосновим бором, на територии поселення зберігся дивовижної краси каскад проточних ставків.

 

Фундамент для фахверкових будинків проектується в Німеччині

 

На території селища розташовані котеджі, реалізовані в різних стилях.Класичний німецький фахверковий котедж буде першим в цьому селищі і прекрасно впишеться в навколишню забудову. Загальна площа котеджу фахверк за проектом OHT-2 складе 300 кв.м.

 

Підготовка до складання каркаса фахверк

 

Каркас був попередньо виготовлений в заводських умовах на території ФРН.Для будівництва сучасних фахверкових котеджів необхідно залучати важку будівельну техніку.

 

Збірка каркаса фахверк на майданчик

 

Збірка каркаса Котедж фахверк відбувається Безпосередньо на будівельних майданчик і нагадує конструктор.На всіх елементах фахверкового каркаса заздалегідь зроблені необхідні технологічні отвори і запили.На протязі декількох днів каркаси котеджу фахверк і гаража будуть повністю готові.

Будівництво заміського котеджу

Будівництво Продаж Котеджів

Будівництво і обробка котеджів

Будівництво Будинків Дач Котеджів