Будівництво Котеджів на Дві родини

Проекти каркасних будинків на дві сім'ї передбачають будівництво котеджів, зовнішній вигляд і стиль яких однакові.Дві будівлі, об'єднані загальним архітектурним ансамблем, є оптимальним рішенням у ситуації обмеженого бюджету сім'ї або бажання жити по сусідству з родичами, близькими друзями.Готові дуплекси складаються з двох частин, межа яких проходить по загальній стіні. Виходить, що кожна сім'я має свою персональну житлову площу і земельна ділянка, але, в той же час, окремо вартим будинком вона не володіє.

 

Будинки на дві родини: переваги.

 

Серед головних переваг дуплексів можна виділити наступні:

 

     
  • Фінансова доступність.Як правило, каркасні будинки на дві сім'ї обходяться забудовникам в набагато менші суми, ніж традиційні котеджі.Загальний земельний участок, фундамент, дах, суміжна стіна, комунікації (опалення, водопостачання, система вентиляції, каналізація тощо.п.) - все це пункти, на яких можуть заощадити «сусіди по будинку». Економія при покупці будівельних матеріалів помітна вже на початковому етапі будівельних робіт, і становить вона близько 10-15% в порівнянні з індивідуальним будівництвом.
  •  
  • Суміжна стіна знижує теплові втрати дуплексу в холодну пору року, отже, мешканці можуть економити на опаленні.
  •  
  • Відсутність перешкод для індивідуального життя забудовників (головне, забезпечити хорошу звукоізоляцію загальної стіни).
  •  
  • Грамотне планування каркасного будинку дозволяє реалізувати задумки обох сімей, облаштувати додаткові приміщення, гаражі тощо.м
  •  

<Н2 вирівняйте = "виправдати"> Відсутність dupleksov.

 

Скелет Будинок на дві сім'ї - Це postoânnoe район, по Kotorogo ніде дець.Ремонтні або будівельні роботи, бажання змінити зовнішній вигляд будівлі, розширення території, огородження ділянки - всі питання, що стосуються будівлі, власникам доведеться вирішувати один з одним.Тут виключений варіант «хочу і роблю» - тільки після схвалення задумки сусідами можна переходити до її реалізації.

Будівництво Котеджів Бізнес План

Будівництво Котеджів Недорого

Будівництво Котеджів Севастополь

Будівництво Котеджів Дачні Будинки