Будівництво котеджів з сіп панелей

У Росії з кожним роком у геометричній прогресії збільшується кількість сімей, що побудували свої будинки по панельно-каркасної технології.Мабуть, що вже немає навіть самого малого населеного пункту, де не стояло хоча б кілька таких будинків.Але, перед будівництвом з'являється питання: а як же відбуватиметься монтаж нашого будинку?

 

1.Початковим етапом з будівництва будинку є пристрій фундаменту.Рекомендованими типами фундаментів під будинки, побудованих за панельно-каркасної технології, є фундаменти з гвинтових паль. Величезні плюси даної технології полягають у тому, що всі роботи відбуваються в дуже короткі терміни (всего1, 2 дні), є можливість виробляти монтаж навіть і в зимову пору року, гвинтовим палям не потрібно відстоюватися, та й вартість істотніше нижче традиційних варіантів!

 

2.Після закінчення робіт з улаштування фундаменту, необхідно забезпечити надійну гідроізоляцію всіх дерев'яних елементів споруджуваного будинку від металевих і бетонних частин конструкції.Для цього перед укладанням нижнього венцових (обв'язувального) бруса на оголовки гвинтових паль або інший вид фундаменту укладають руберойд у два шари по ГОСТ 10923-93.

 

3. Наступний етап - монтаж нижнього обв'язувального бруса, який служить підставою для влаштування підлоги будинку. Брус встановлюють на оголовки гвинтових паль відповідно до розроблених кресленнями.

 

4. Подальше будівництво передбачає монтаж перекриття підлоги.Для гідроізоляції із зовнішнього боку SIP панелі покривають бітумною мастикою по ГОСТ 25591-83 і ГОСТ.

 

Панелі, згідно з кресленням "перекриття фундаменту", розкладаються по периметру будинку.Їх зрощування по довжині і ширині виробляється шляхом з'єднання панелей з брусом "шип в паз" і фіксацією з двох сторін саморізами.Безпосередньо перед зрощенням, на все пази СІП панелей наноситься монтажна піна.

 

5. По закінченні складання перекриттів, торці панелей пропенівают монтажною піною і зашивають дошкою по зовнішньому периметру.

Будівництво котеджів з Чого Почати

Будівництво Котеджів Піноблок

Будівництво Котеджів Бізнес План

Будівництво котеджів з піноблоків

Будівництво котеджів з Панелей