Будівництво Продаж Котеджів

Якщо клиет хоче купити котедж в Тольятті разом із земельною ділянкою по цьому проекту, то одночасно вирішується питання з усіма комунікаціями і будівництвом власного будинку.

 

Всі проекти будинків поєднують в собі кращі європейські тенденції у втіленні, відчуття стилю і гармонії.Велику увагу приділено ергономіці внутрішнього простору майбутнього будинку, це дозволяє зробити проживання комфортним і зручним для всієї родини.

 

Купити будинок в котеджному селищі «Земля народу!» В 10 км від міста - це значить поринути в атмосферу спокою і безтурботності, далеко від міської суєти, в єднанні з природою.

 

Ділянка + Комунікації + ДІМ

 

Пріоритет даної пропозиції - співвідношення ціни і високої якості.

 

Чому вигідно купити будинок разом з ділянкою?

 

При будівництві будинків і котеджів ми забезпечуємо

 

     
  • індивідуальний підхід,
  •  
  • гнучкі розстрочки,
  •  
  • економію вашого часу, нервів і вкладених коштів.
  •  

 

При продажу котеджів забезпечується комплексний і професійний підхід, який дає ряд переваг в порівнянні з самостійним будівництвом будинку.Ми працюємо тільки з надійними і перевіреними підрядниками, а також використовуємо тільки якісні матеріали.В будівництві всіх будинків використовується керамзитобетон, газобетон, базальтовий утеплювач, в покрівлі - металочерепиця, у зовнішній обробці - декоративна штукатурка і штучний камінь.

Будівництво будинків і котеджів

Будівництво дачні котеджі

Будівництво Каркасних Котеджів

Будівництво та ремонт котеджів

Будівництво і обробка котеджів