Будівництво Котеджів Гродно

Очередь на строительство в районах индивидуальной застройки достигла 5 тыс.З власного досвіду знаю, скільки праці і грошових коштів потрібно було вкласти знайомому, щоб «відбрунькуватися» від батьків у власний будинок у мікрорайоні Барановичі-5, 6.На таке задоволення треба знайти кошти, рівні вартості трикімнатної квартири серії ККД.Але різниця суттєва в тому, що свій дім є свій.

 

Новосілля можуть наблизитися завдяки затвердженому Гродненським міськвиконкомом переліку інженерних мереж в мікрорайонах індивідуальної житлової забудови міста в 2012 році.На проектування та будівництво інженерних мереж надана державна підтримка.Дві трансформаторні підстанції побудують для мікрорайону Барановичі-5, 6.Замовляється проектно-кошторисна документація на мережі водопроводу. Люди сприйняли цю новину з натхненням, значить нове будівництво в цьому році буде продовжено.Електропостачання, нарешті, прийде до жителів вулиць Пісочній і Адамовічской.Проектно-кошторисна документація замовляється для вулиці Рябіновій.

 

Район Барановичі-5, 6 - престижний.Недалеко озеро Ювілейне. До центру міста всього 10 кілометрів. Кінцеві зупинки міських автобусних маршрутів №4 і №35 в десятихвилинної доступності.А зупинка дачного автобуса до садовому товариству «Вишня» і зовсім поруч.Причому автобус ходить регулярно кілька разів на день.

 

За два роки, відведених для початку будівництва мікрорайону Барановичі-5, 6, відбулися разючі зміни.Згідно з планом, побудовано кілька вулиць. Мається 46 вільних земельних ділянок площею 10 соток, за які не потрібно платити гроші.Бери і шикуйсь. 20 престижних ділянок виставляються на аукціон.

 

Перспективним виявиться мікрорайон Заріца-6, 10.Там зроблений акт вибору землі на 1400 земельних ділянок. Електропостачання, водопостачання, каналізація прийдуть в мікрорайони Заріца-2, 3, 4.

 

Затребуваним виявився і новий мікрорайон індивідуальної житлової забудови Заболоть.Генеральним планом Гродно через Заболоть в сторону нового житлового району Грандічі передбачені магістральні дороги.Значить, міський транспорт там буде. Заболоть поки не найбільший район котеджної забудови - всього 500 земельних ділянок першої черги, але в залежності від попиту їх число може подвоїтися.

Будівництво Котеджів Піноблок

Будівництво Котеджів Тендер

Будівництво Котеджів Челни

Будівництво Котеджів Відео