Будівництво Котеджів Технології

Стилі архітектури при будівництві заміського котеджу
Технології сучасного котеджного будівництва припускають зведення будівель в будь-якому архітектурному образі і з урахуванням національних особливостей дизайну сімейних будинків. На сьогоднішній день практично не існує нездійсненних концепцій в дизайн-проектах заміських будівель, які не знаходили б втілення в малоповерховому будівництві.


Поняття «стиль» в архітектурі не завжди сприймається замовником з урахуванням справжнього сенсу цього терміна. Часто відбувається змішання понять, коли стиль пов'язують виключно з ландшафтними рішеннями, дизайнерським оформленням або взагалі з використовуваними матеріалами. Фактично ж стиль - це той архітектурний мову, який робить проект відмінним від інших і виділяє його серед всіх проектних рішень.

 Якщо відволіктися від будівель, виконаних з переплетенням і повним змішанням стильового рішення, коли у творчих спробах архітектори просто помилково підміняють поняття, можна виділити кілька історично сформованих напрямків архітектурних стилів.
Класика
Завжди універсальним залишається класичний стиль. Такі будинки загальновизнано вважаються «золотою серединою» у проектуванні та однаково успішно виглядають у всі часи незалежно від поточної моди і конкуренції. Вже один тільки переклад слова класицизм з його оригінального написання на латині означає «зразковий». Інакше кажучи - це повна гармонія і пропорційність, строгі форми з ясними і чіткими лініями і загальної врівноваженістю в композиції будинку.


Сучасні матеріали найбільш повно дозволяють створити живі оригінальні фасади і елегантні архітектурні форма всього будови. Балюстради і ризаліти, переплетення обрисів графських садиб і організація внутрішнього простору - це неповторний палацовий колорит російського класицизму.


Модерн


Стиль модерн, який інакше ще має назву «Art-nouveau» - це поєднання найсучасніших тенденцій у будівництві з кращими рішеннями архітектури останніх часів. Його поява вперше відбулося наприкінці позаминулого (XIX-го) століття і стало відповіддю на монументальність палацового стилю і символом руху вперед.

Будівництво Котеджів в Європі

Будівництво Котеджів Піноблок

Будівництво Котеджів Ленобласть

Будівництво Котеджів у Фінляндії