Будівництво Котеджів Вартість

Якісний будинок до 30 км від МКАД коштує 12-15 млн рублів Фотографія: Руслан Шамуков / ІТАР-ТАСС | Юлія Погорєлова Котедж в ближньому Підмосков'ї для постійного проживання можна купити за 6 млн руб. - Це ціна «одинички» в старому панельному будинку в Москві.

 Проте частіше комфортабельний заміський будинок економ недалеко від МКАД буде коштувати 12-15 млн руб. При цьому ціни на заміському ринку не знижуються і не ростуть - експерти говорять про що триває вже кілька років стагнації. Котедж для постійного проживання має сенс купувати не далі 30 км від МКАД - це відстань вважається прийнятним для тих, хто збирається їздити на роботу в Москву щодня.

 Котеджі варто вибирати поряд з великими населеними пунктами - тільки в цьому випадку у відносній близькості буде необхідний набір інфраструктури. На відстані до 30 км від Москви зараз знаходиться, за даними «МІЕЛЬ-Заміська нерухомість», всього 211 готових будинків і 89 будинки на стадії будівництва. Мова йде про готових будинках в котеджних селищах на первинному ринку, тобто без обліку земельних ділянок з підрядом на будівництво або котеджів, виставлених на продаж колишніми власниками. 

У сегменті економ найчастіше (близько 70% від загального обсягу пропозиції) в Московській області зустрічаються дерев'яні будинки (брус, колода, каркасні технології), середня площа будинків - 150-170 кв. м, повідомляють аналітики компанії «Вектор Інвестментс». Мінімальну вартість котеджу на такій відстані експерти оцінюють в 5 млн руб.

 Наприклад, за даними компанії «МІЕЛЬ-Заміська нерухомість», за таку ціну зараз можна купити будинок, правда на початковій стадії будівництва, на Сімферопольському шосе. Матеріал - моноліт, площа будинку - 200 кв. м, ділянка - 11 соток, центральні комунікації.

Будівництво Котеджів Фахверк

Будівництво Котеджів в Кредит

Будівництво Котеджів Статті

Будівництво Котеджу Вартість